Birtijaške čakule

Vidi, kad dođeš kao novi u neku birtiju di sjedi ekipa red je da počastiš turu ili dvije. Ti si došao tu i frajerski napao Sig bez riječi o nekim recenzijaman ili slično. I kad su te prozvali doživio si naknadnu pamet...eto to je problem.
Da kuzim da mozda to tako djeluje na van, al nije tako jednostavno bilo. Mozemo o tome ako zelis u pp. No ovdje mi se ne da slusat tudja filozofiranja. No ne sjecam se da sam Sig napao kako kazes. Al se sjecam da sam ja bio napadnut od moderatora konstatno. Na sto sam samo vracao jednakom mjerom. Cak ne jednakom mjero nego sam odogovarao puno blaze nego sto sam mogao. Sto se recenzija tice. Bio sam novi kako kazes i ucio o tome kako forum funkcionira i o pojedincima. Uglavnom sam se sprdao oko tajnice.
 
U pravoj birtiji redari bi ga izveli...
Pa to ekipa prima placu a ne radi posao. Eto ti sombrero umjesto da pita nove ja moram ovaj mirozemo umjesto da drži red bavi se tarotom . Madmax umjesto da piše recenzije ganja tajnice . Patak ne nosi kave nego se glupira sa slikama. Svi su dobili otkaz . Jedino ajd Big joe bio dobar i nosio je Raissi kofere, onda ona utekla u zg
 
Kad naucis, naucite da su moje akcije samo zapravo reakcije na vase akcije upucene prema meni sve ce biti odmah lakse.
Nec klošari puse jedni drugima ispod stola ludnica sama rijec ti kaže a lake city zvuci ko američko sranje i šta će ti redari na takvim mjestima
Pitaj Emila koji je tamo radio sto ce redari na takvom mjestu.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh