Birtijaške čakule

Madmax jesi uradio domacu zadacu?
Cekamo recenziju. Tko ne napise nijednu recenziju guzit ce vas admin...
Gay, jos uvijek sam ti u mislima. Jebote takav jebač, gospon Recenzija ga zovu u kvartu i šire. A nemre bez frajera. Pa rekao sam ti. Cim ti napises recenziju o Nelli. Ja pisem nakon tebe. Zanima me tvoje iskustvo s njom. A ti skrtaris jebemu.
 
Cemu takav odgovor... Nije te vrijedao
Pa kakav odgovor. Zajebavam ga da je gay jer mi se i dalje obraca. Ne mislim da je gay i da je gay bio bi to i dalje miljenik jel tako? I stvarno cekam njegovu recenziju Nelli i ja pisem onda svoju. SiG fakat je zeka peka sto se mene tice. Nemam prema njemu nikakve lose namjere. Simpa momak je on.
 
Pa kakav odgovor. Zajebavam ga da je gay jer mi se i dalje obraca. Ne mislim da je gay i da je gay bio bi to i dalje miljenik jel tako? I stvarno cekam njegovu recenziju Nelli i ja pisem onda svoju. SiG fakat je zeka peka sto se mene tice. Nemam prema njemu nikakve lose namjere. Simpa momak je on.
Sta svi koji se tebi obracaju su gay?
 
Fulao si forum stari... nitko se ne pali na tebe. Radi druge rupe smo mi tu...
Imaa ti rupu buraz izmedju 2 uha meni se cini. Bolje fulat forum nego cijeli zivot.
Vidim da imas ex modov modus operandi. Pricas o sebi u mnozini. Odmah ubrojis sve sudionike u prometu.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh