Birtijaške čakule

Ja sam itekako blokiran bez razloga, a to što ti nema Moderatora da ti čuva leđa je novi problem, i traži si neko novo mjesto gdje ćeš se reklamirati
Nema meni sta ko cuvat ledja, cuvaj si ti svoja...
Blokiran si jer si trolao svaku temu i imao 100 postova na jel bio tko i ni jednu recenziju... Eto zato si blokiran. A da ne govorim o tome sta si ispao kad si isao davat moj broj bez moga znanja
 
Nema meni sta ko cuvat ledja, cuvaj si ti svoja...
Blokiran si jer si trolao svaku temu i imao 100 postova na jel bio tko i ni jednu recenziju... Eto zato si blokiran. A da ne govorim o tome sta si ispao kad si isao davat moj broj bez moga znanja
Koga boli kurac kolko sam puta pisao jel bio tko i jel sam imao koju recenziju? Ovo je slobodan forum. A ti i mod ste bili dobro ugodan duo kojem je trebalo stati na kraj. I kolko si ti napisala recenzija? A imaš 15k postova
 
Venty moje iskreno misljenje je da trebas ili a) kod Ane Jordanovac otic jedanput al preko necije preporuke a ne da te primi ko budalu b) neku tipa Tea Kruge iako ona nije za tebe, bila je ona jedna mala na Vrbanima ili Spansko nemrem se sjetit kak se zove..
Uglavnom znaci otic jedanputa makar samo na puni sat.
Dodjes zabavis se i to je to.
Ne znaci da ne moras uzivati onako kako ti volis dal je to gfe ili da ti se svidi u jednu ruku, ali moras kad odes od nje stavit si u glavu to je bio taj sat koji sam platio i tjt.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh