Birtijaške čakule

Sig ti mene obožavaš jer nemaš nikakve šanse me povaliti No kad popravum zube Patak ti pokaže kako se ljubi Pitat ču moda pozajmicu jedno 30 milja kuna a onda Kad te Patak počne ljubiti
 
Mene vise od pitanja zanima odgovor 😱 ... Ako joj je los dan bit ce svega ..
Opcija 1. Izvrijeđat ga i sterat u kurac.
2. Reći će mu da je dida i da njima ne puši :unsure:
3. Proglasit ga luđakom jer traži sa kondomom. Sve znaju koje se bave ovim poslom da su muški alergični na pušenje s kondomom. Eto ja sam prvi na to alergičan to mi ko da si ruke perem u rukavicama. Zato kad ja idem u takve pohode prvo analiziram forum 8 dana i ne odem nikad ili idem tamo di znam da ću bez kondoma dobit pušenje.
 
Opcija 1. Izvrijeđat ga i sterat u kurac.
2. Reći će mu da je dida i da njima ne puši :unsure:
3. Proglasit ga luđakom jer traži sa kondomom. Sve znaju koje se bave ovim poslom da su muški alergični na pušenje s kondomom. Eto ja sam prvi na to alergičan to mi ko da si ruke perem u rukavicama. Zato kad ja idem u takve pohode prvo analiziram forum 8 dana i ne odem nikad ili idem tamo di znam da ću bez kondoma dobit pušenje.
Danas je dan za opcije vidim 😂😂😂
 
Opcija 1. Izvrijeđat ga i sterat u kurac.
2. Reći će mu da je dida i da njima ne puši :unsure:
3. Proglasit ga luđakom jer traži sa kondomom. Sve znaju koje se bave ovim poslom da su muški alergični na pušenje s kondomom. Eto ja sam prvi na to alergičan to mi ko da si ruke perem u rukavicama. Zato kad ja idem u takve pohode prvo analiziram forum 8 dana i ne odem nikad ili idem tamo di znam da ću bez kondoma dobit pušenje.
Opcija 4.

Ti si jedan mali, bezobrazni smrkavac . Od kud ti pravo da se tako razgovaraš i etiketiraš ljude po forumu .
Samo Sigy zahvali da nisi tamo gdje bi trebao biti i još samo jednom me pitaj ili moljakaj Big Joe zašto si suspendiran . Jel ti sad jasno ?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh