Birtijaške čakule

Kako si to svatija?
Neka trauma?
Ugušija se skoro?
Previse je tu varijabli kod velikih sisa, razumis previse manevarskog prostora ima da nesto pode "po krivu". Priznajen lipo je davit se u velikin cicama ali razmisli malo. Ka prvo zub vrimena. Sve jasno. Ka drugo zakon gravitacije, fala sjor Puljak sve jasno. Ka trece, varijable ka sta san vec spomenia; nisan jos vidia male cice a da nisu lipe. Uvik su pristojne i elegantne. Male cice me ne mogu estetski uvridit dok velike...svaka cica je posebna i zasebna, individualizirana. Mi muski mislimo e ka masivne cice sve je dobro međutua ja bi istaknia OBLIK. Oblik je najvazniji

Male cice u 99% slucaja su lipog oblika, simetricne i cvrste. Cica ko cica, klasicna cica nemos falit. Velike cice mogu imat problema tipa da se previse obise, da se bradavica razvuce, strije ovo ono. Jasno, bradavice na ssvim cicama mogu biti razlicite. I boja, oblik i orijentacija (gledaju u kriz, razroke ili su centrirane)

Neznan mislin da cu za zenit morat nac neku da ima male ali elegantne cike, tamnocrvene, male i cvrste bradavice i onda mogu umrit

Eto stize mi wok u umamija da ubijen postkoitalnu tugu
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh