Birtijaške čakule

Prodajem broj Od SIG?
Zasto upitnik 🤫 . Zar nije trebalonbit ! Ili točka a ne ovak samog sebe pitas . Ja još uvijek primam ponude za Sugar mom ako znate koju pišite slobodno 😁. Shvatio da mi je to najbolja opcija za sad a kad dođem u 30 godina bumo vidli šta ćemo i kak ćemo. Imam još 5 godina do tad
 
Zasto upitnik 🤫 . Zar nije trebalonbit ! Ili točka a ne ovak samog sebe pitas . Ja još uvijek primam ponude za Sugar mom ako znate koju pišite slobodno 😁. Shvatio da mi je to najbolja opcija za sad a kad dođem u 30 godina bumo vidli šta ćemo i kak ćemo. Imam još 5 godina do tad
Izvini ali toliko si toga napisao da neznam sto da ti pametno.napisem
 
Izvini ali toliko si toga napisao da neznam sto da ti pametno.napisem
Pa napišeš prodajem broj od sig? I sad meni nije jasno zasto je ? Sto nebi trebao bit ! Ili .?
I dalje sam pisao da primam i dalje ponude za Sugar mom. To sam ujutro napisao da je na kraju to ipak najbolja opcija jer je cura/žena preskupa . Nakon svega sto sam pročitao došao do tog zaključka
 
Lažu me noćas prazne flaše da mogu vreme da vratim
Jutros mi kurva kaže: "Ja tebi treba da platim"
Svakoj budali psihijatar, a mome paklu obični vratar
Nad ponorom stojim, baš mi se ne da kô tebe nikoga da volim

Eh, što srce nije hotel, zbogom, dođite nam opet
Da provedem noć sa tobom, želja da me mine
A kad me ostaviš bez duše, nek' i ovaj hotel sruše
Uvek si bila dno što gleda sa visine
 
Lažu me noćas prazne flaše da mogu vreme da vratim
Jutros mi kurva kaže: "Ja tebi treba da platim"
Svakoj budali psihijatar, a mome paklu obični vratar
Nad ponorom stojim, baš mi se ne da kô tebe nikoga da volim

Eh, što srce nije hotel, zbogom, dođite nam opet
Da provedem noć sa tobom, želja da me mine
A kad me ostaviš bez duše, nek' i ovaj hotel sruše
Uvek si bila dno što gleda sa visine
Dooobraaaa 👌🥃🥃🥃
 
Pa napišeš prodajem broj od sig? I sad meni nije jasno zasto je ? Sto nebi trebao bit ! Ili .?
I dalje sam pisao da primam i dalje ponude za Sugar mom. To sam ujutro napisao da je na kraju to ipak najbolja opcija jer je cura/žena preskupa . Nakon svega sto sam pročitao došao do tog zaključka
Pa logično da prodajem taj broj pa nije besplatan broj?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh