Birtijaške čakule

E pa zato prije 3 godine u Makarskoj kad sam ulazio u vodu zabio se u neku žensku. I to neku ljutu . Bila ženska ,a ono sise baš velike i ja se zagledao u nju i kak je ona izlazila iz vode, a ja ulazio ja gledo u nju i ulazim u vodu , a druga taman izlazi iz vode u pličaku i zabim se u nju . I dođe mi ta živčana Alo ba đe gledaš jesi normalan daj gledaj kud hodaš, a ne ko muha bez glave. Sad ja oću bit kulturan i lijepo joj se ispričam . Kaže ona koji kurac se ti ispričavaš gledaš tamo pičke razmisljaš kurcem i ne gledaš kud ideš i gaziš ljude okolo ne prihvatam ispriku. Daj ba gledaj malo ispred sebe a ne oko sebe. Sam znam da je ta imala manje sise od ove u koje se ja zagledao
Trebaš se zabijati u Čehinje pa ih nećeš razumjeti što govore...
 
Eto kad ja onu sisatu gledao i zanimalo me kakvo dupe ime pa se zabio u ljutu Bosanku. Pitanje kako bi Čehinja reagirala.
Prvo bi te primila za muda i od stiska bi se sam potopio u 20 cm mora a zatim bi ti pridrzala glavu da nemozes do zraka jedno minutu dvije 😂😂😂 to je u najboljem slucaju, u najgorem se pridruzi i njen muz na trojku 😂😂😂😂
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh