Birtijaške čakule

Špansko-Oranice 🤪
De malo preceznije . Kakvi objekti su tamo kafići. Nemoj ko jedan frend kad ti ne zna adresu reći onda kaže ja sam kod crne kante. Ili nezz kaže ja sam na parkingu tu stoji neki crveni auto. A na parkingu 3 crvena auta a i ne preciza parking. Ili kaže joj znaš na google maps je tamo stajo crni smart. Eto to mi puno znači crni smart a to slikano kad prije 10 godina. Sad ga ti nađi po opisu
 
Mada me taj opis malo na Sandru Afriku vuče. Iako nebi ja ništa imao protiv intimnog druženja s njom Dok sam ja bio srednja škola možda kraj. One njene pjesme Neko ce mi nocas napravit sina i devojka tvog druga su skoro svi iz razreda slušali na mute i sapunali mačora
Dobro zapazanje, nesto tipa ona, malo manje sise i guzica. Ali je koncept tu. 😉
 
De malo preceznije . Kakvi objekti su tamo kafići. Nemoj ko jedan frend kad ti ne zna adresu reći onda kaže ja sam kod crne kante. Ili nezz kaže ja sam na parkingu tu stoji neki crveni auto. A na parkingu 3 crvena auta a i ne preciza parking. Ili kaže joj znaš na google maps je tamo stajo crni smart. Eto to mi puno znači crni smart a to slikano kad prije 10 godina. Sad ga ti nađi po opisu
Novo Špansko-Oranice (zgrade blizu karting centra i preko puta osnovne škole) imaš trg jedan oko kojeg su zgrade i na trgu su ti okolo sve kafici. Preciznije ne mogu da ga jebeš jedino da ti točnu adresu dam. 😂😂😂😂
 
Iako Jura ovako kad su lijepi dani i upeče malo. Imas takvih po cijelom gradu.
Isss kako volim ljeto pa ovo je cudo, sve neke haljinice, vruce hlacice, suknjice, svud okolo sjajne glatke gole nogice, djevojke na biciklima i rolama u prekratkom ili u utegnutim tajicama, tocno te vabe da napravis sudar na svakom semaforu. 🤩
 
Pitanje za Sombija:sombi zasto ne pecate na rakitije jezeru...mi smo jucer svratili kad smo se vracali i ima na desetke ribica sa kampovima i satorima tamo... Ima i odlicna pizzeria u krugu.. Priroda, suma a nije tolika divljina
 
Iako Jura ovako kad su lijepi dani i upeče malo. Imas takvih po cijelom gradu.
Isss kako volim ljeto pa ovo je cudo, sve neke haljinice, vruce hlacice, suknjice, svud okolo sjajne glatke gole nogice, djevojke na biciklima i rolama u prekratkom ili u utegnutim tajicama, tocno te vabe da napravis sudar na svakom semaforu. 🤩
E pa zato prije 3 godine u Makarskoj kad sam ulazio u vodu zabio se u neku žensku. I to neku ljutu . Bila ženska ,a ono sise baš velike i ja se zagledao u nju i kak je ona izlazila iz vode, a ja ulazio ja gledo u nju i ulazim u vodu , a druga taman izlazi iz vode u pličaku i zabim se u nju . I dođe mi ta živčana Alo ba đe gledaš jesi normalan daj gledaj kud hodaš, a ne ko muha bez glave. Sad ja oću bit kulturan i lijepo joj se ispričam . Kaže ona koji kurac se ti ispričavaš gledaš tamo pičke razmisljaš kurcem i ne gledaš kud ideš i gaziš ljude okolo ne prihvatam ispriku. Daj ba gledaj malo ispred sebe a ne oko sebe. Sam znam da je ta imala manje sise od ove u koje se ja zagledao
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh