Birtijaške čakule

Ugl. Cekam frenda i njegove nedavno ispred zgrade da odemo do birca na kavu.
Izlaze oni i sad on gura kolica s malim a iza njega zena i kcer i spustaju se po pristupu za invalide.
Tu se neki klinac isto tako igra sam sa sobom.
Na to sa strane, pored zgrade prilazi jedna zenska onako u 30.-tim godinama, pravi Milf.
Iskvarcana, manekenske gradje, vitka, visoka, crna kosa do pola ledja, sise onako 3 utegnute u push up. Ima vruce hlacice i neku majcicu na bretele, a na to onako neki lagani ko ogrtac od svile koji leprsi na sve strane kako puse vjetar (podjetilo me na one "zastore" kako ih ja zovem u koje se moderne zesnke znaju ogrnut kad idu na plazu.)
Ugl. Noge ispale onako tamne, sjaje se ko maslac na suncu.
Ma zena je prepicka, znaci nesto dugo tako nisam vidio.
I sisli oni dole mala se njegova zaletila po tom pristupu prema meni, skoci ona nasred trgica, pogleda lijevo vidi tu zensku, upre prstom u nju, okrene se prema frendu i kaze: "Tata, gle, ide mama."
A mama joj nije ni blizu znaci ovoj trebi.
Frendu osmijeh rasparao usi, sav se zacrvenio, boji se okrenut glavu prema zeni.
Zena mu ostala vidno u šoku.
Ova pak se isto sva zacrvenila onako kad je to cula pozdravi pa pokusa ispast pristojna kaze kak je mala slatka sva se hihoce.
Rekoh, sad je pala sta mala nije moja da napadnem odmah. 😂😂😂😂😂😂
Bila ti je idealna prilika, zoveš je na kavu sa vama, vjerovatno odbija...turneš joj broj pa šta bog da...jedino ako ti nije bruka bila radi prijatelja...
 
Bila ti je idealna prilika, zoveš je na kavu sa vama, vjerovatno odbija...turneš joj broj pa šta bog da...jedino ako ti nije bruka bila radi prijatelja...
Ma nije mi se dalo nista aplicirat pred njima a i ona je doletila jer je mali koji se tu igrao bio njen. Pa rekoh rafje necu jos i tata negdje sjedi na terasi birca tu malo dlaje pa ce bit belaja. 😂
 
Ugl. Cekam frenda i njegove nedavno ispred zgrade da odemo do birca na kavu.
Izlaze oni i sad on gura kolica s malim a iza njega zena i kcer i spustaju se po pristupu za invalide.
Tu se neki klinac isto tako igra sam sa sobom.
Na to sa strane, pored zgrade prilazi jedna zenska onako u 30.-tim godinama, pravi Milf.
utegnute u push up. Ima vruce hlacice i neku majcicu na bretele, a na to onako neki lagani ko ogrtac od svile koji leprsi na sve strane kako puse vjetar (podjetilo me na one "zastore" kako ih ja zovem u koje se moderne zesnke znaju ogrnut kad idu na plazu.)
Ugl. Noge ispale onako tamne, sjaje se ko maslac na suncu.
Ma zena je prepicka, znaci nesto dugo tako nisam vidio.
I sisli oni dole mala se njegova zaletila po tom pristupu prema meni, skoci ona nasred trgica, pogleda lijevo vidi tu zensku, upre prstom u nju, okrene se prema frendu i kaze: "Tata, gle, ide mama."
A mama joj nije ni blizu znaci ovoj trebi.
Frendu osmijeh rasparao usi, sav se zacrvenio, boji se okrenut glavu prema zeni.
Zena mu ostala vidno u šoku.
Ova pak se isto sva zacrvenila onako kad je to cula pozdravi pa pokusa ispast pristojna kaze kak je mala slatka sva se hihoce.
Rekoh, sad je pala sta mala nije moja da napadnem odmah. 😂😂😂😂😂😂

Iskvarcana, manekenske gradje, vitka, visoka, crna kosa do pola ledja, sise onako 3 ovaj dio zvuci ko da je oglas u oglasniku.Jos samo fali poziva galatnu gospodu na druženje u svoj prostor 🤣
 
Daj bogati reci Juri lokaciju, da digne šator tamo i čeka...mislim da je već blago napaljen..
Mada me taj opis malo na Sandru Afriku vuče. Iako nebi ja ništa imao protiv intimnog druženja s njom Dok sam ja bio srednja škola možda kraj. One njene pjesme Neko ce mi nocas napravit sina i devojka tvog druga su skoro svi iz razreda slušali na mute i sapunali mačora
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh