Birtijaške čakule

Pa prilicno... Ali i ides samo na ove skupe eskorte.. Nisi se navukao,dobro je to
Prođe po par mjeseci, pa onda u 2 tjedna odem 3 puta i tako...više kao zamjena za izlaske vani premda realno kad plaćaš nije to ni blizu feeling kad nekoga skupiš vani makar bila i pijana...to me podsjeća na ove što se penju na Mount Everest a dovedu ih do pod vrh helikopterom...a opet nekad bude i dobro i zanimljivo kad prorade životinjski nagoni ...
 
Prođe po par mjeseci, pa onda u 2 tjedna odem 3 puta i tako...više kao zamjena za izlaske vani premda realno kad plaćaš nije to ni blizu feeling kad nekoga skupiš vani makar bila i pijana...to me podsjeća na ove što se penju na Mount Everest a dovedu ih do pod vrh helikopterom...a opet nekad bude i dobro i zanimljivo kad prorade životinjski nagoni ...
Da, lako je dostupno... Ali slazem se da to nije to nekako... Muskarcu je veci ego kad je "pristala" pa makar placao i ruckove, vecere, pica...
 
Da, lako je dostupno... Ali slazem se da to nije to nekako... Muskarcu je veci ego kad je "pristala" pa makar placao i ruckove, vecere, pica...
To je svima jasno...kao ona je dala jer sam ja dobar...jesi al dala bi u tom trenutku tisućama drugih jer joj treba...ne govorim o vezama i slično...meni je čudno da netko odnos sa profi kurvom može gledati ikako drugačije nego trgovinu...jbt neki misle da su se svidili kurvi ???...pa kad bi ona tako razmišljala trajala bi u poslu tjedan dana
 
To je svima jasno...kao ona je dala jer sam ja dobar...jesi al dala bi u tom trenutku tisućama drugih jer joj treba...ne govorim o vezama i slično...meni je čudno da netko odnos sa profi kurvom može gledati ikako drugačije nego trgovinu...jbt neki misle da su se svidili kurvi ???...pa kad bi ona tako razmišljala trajala bi u poslu tjedan dana
Posao prostitutke je da zadovolji klijenta i se prilagodi svakome.. Jbg... I ja sam s nekima bolja, s nekima sluzbenija ali to je takav posao na koji moras gledati da si ti tu dosao zbog sebe, a ne zbog mene...
 
Zar žene koje se tim bave nemaju osjećaje?
Pa i one imaju neke svoje želje, ukus i sl.
Vide dal im se tip koji je došao sviđa ili ne
Pretpostavljam da je ipak malo drugačiji pristup ako ti se tip sviđa.
Ja mogu sa svakim tko je korektan, diskretan i uredan.... Eh sad, gledam ocima cura kojima je to primarni posao i one nece odbiti nekoga ako im se ne svidja fizicki... Necu ni ja ali meni ionako sami izgled... Ono... Ne predstavlja nesto bez cjelokupne pojave, energije, karizme..
 
Kad sam rekao da ti se tip sviđa nisam mislio isključivo na fizički izgled.
Naravno da privlačnost ovisi o više faktora od same fizike, upravo ovo o čemu govoriš.
Moze mi se svidjati kako mi netko nesto radi da kazemo to tako... Mogu uzivati u seksu... Ali ne promatram bas klijenta s takvom vrstom osjecaja da razmisljam puno o njemu.. Pogotovo kod cura koje imaju puno likova pa i na dan
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh