Birtijaške čakule

još bolje. da vidim baš gdje sam u tome. obožavam liz. mogao bi lizati satima
Some ti si izgleda odlikaš u srcu i udovoljavaju. Jesi li ikada šamarao žene za vrijeme seksa ili im uvijek udovoljavaš? Sljedeći put dok budeš jebavao ženu spankaj ju dok joj guzovi ne utrnu i ne žali ju, onda nekoliko šamara i da bude kao pas na dresuri.
 
još bolje. da vidim baš gdje sam u tome. obožavam liz. mogao bi lizati satima
Drago mi je da imate strpljenja.
To vas cini jednim od boljih lizaca jer zenu nije jednostavno zadovoljiti.
Udobno se smjestite.
Pocnite laganim poljupcima oko stidnih usana. LAGANO gurnite prst u vaginu i prodjite jezikom cijelim podrucjem do guze.. Gurnite jezik u guzu. Nakon nekoliko sekundi vratite se na pocetak i potrazite klitoris. Lagano ga sisite i kruzite jezikom po njemu prvo laganijim pa sve brzim pokretima lagano je jebuci prstom. Gurnute jezik u vaginu i jebite ju jezikom. Zapamtite da zene ne vole izravan dodir pstima po klitorisu osim ako nije sasvim lagano. Kruzite jezikom sve brze i osjetit cete kroz neko vrijeme kako vam svrsava na jeziku... Reci cete da je vrijedilo.
 
Okej mora bit strasti pun kufer za tako nesto, i naravno nece te gusit gusit, lagani stisak. A kaj ja znam, meni je fora, par njih s kojima sam bio su obozavale to. Jbga nekom pase nekom ne
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh