Birtijaške čakule

Ma covjek se samo zajebava :)
Ma kuzim ja sve to ali npr evo ja ovdje vrtim vec sedam mjeseci zajebanciju po cijele dane, jos dok je ovaj forum imao 2000 clanova, i nikad nikoga nisam uvrijedila na osobnoj razini. Uzvratila jesam, ali uvrijedila nekoga po bilo cemu ili jos gore njegovu obitelj..ja ne znam jel stvarno to tolika nauka, trebamo li biti inteligentni za to? Ili samo normalni ljudi...
 
Ma kuzim ja sve to ali npr evo ja ovdje vrtim vec sedam godina zajebanciju po cijele dane, jos dok je ovaj forum imao 2000 clanova, i nikad nikoga nisam uvrijedila na osobnoj razini. Uzvratila jesam, ali uvrijedila nekoga po bilo cemu ili jos gore njegovu obitelj..ja ne znam jel stvarno to tolika nauka, trebamo li biti inteligentni za to? Ili samo normalni ljudi...
Mene nije uvrijedio ni on ni itko drugi , trebas sam znati dokud s nekim mozes :)
 
Mene nije uvrijedio ni on ni itko drugi , trebas sam znati dokud s nekim mozes :)
Ma mene osobno ne moze isto nitko uvrijediti jer jbg.. Sve je transparentno.. Znam tko sam, sto sam, sto mogu a sto ne mogu...necije misljenje je samo misljenje od kojeg ja nemam ni iz dzepa ni u dzep..
Ali evo primjera radi... Ljudi su se vrijedjali na moju zajebanciju da sam ja "kraljica"...
Znaci, ne samo sto je to ocita zajebancija koju mozes ili prihvatiti ili ne.. Nego cak i da ja za sebe mislim zaista da sam kraljica i da sam najbolja sto to nekoga ima vrijedjati? 😆Ja to mislim za sebe i nisam nekoga uvrijedila time sto mislim ili ne mislim da sam najbolja. Isto tako napadali su me zbog mog nacina rada... Ako nisi moj klijent i ne placas me.. Budimo relani... Sto te briga na koji nacin ja radim, koji su mi kriteriji za klijenta, koga pustam a koga ne...
Hocu reci.. Zaista si ljudi daju svasta za pravo...
 
Ma mene osobno ne moze isto nitko uvrijediti jer jbg.. Sve je transparentno.. Znam tko sam, sto sam, sto mogu a sto ne mogu...necije misljenje je samo misljenje od kojeg ja nemam ni iz dzepa ni u dzep..
Ali evo primjera radi... Ljudi su se vrijedjali na moju zajebanciju da sam ja "kraljica"...
Znaci, ne samo sto je to ocita zajebancija koju mozes ili prihvatiti ili ne.. Nego cak i da ja za sebe mislim zaista da sam kraljica i da sam najbolja sto to nekoga ima vrijedjati? 😆Ja to mislim za sebe i nisam nekoga uvrijedila time sto mislim ili ne mislim da sam najbolja. Isto tako napadali su me zbog mog nacina rada... Ako nisi moj klijent i ne placas me.. Budimo relani... Sto te briga na koji nacin ja radim, koji su mi kriteriji za klijenta, koga pustam a koga ne...
Hocu reci.. Zaista si ljudi daju svasta za pravo...
To svakako, podrzavam tvoje razmisljanje.
 
Isto tako i za moje "vrijedjanje" drugih cura..
Prvo i osnovno do takvog mog dijaloga nece doci ako si necete dati za pravo usporedjivati me s nekim ili omalovazavati moj rad.
Drugo, znam razliku izmedju dobrog i loseg i necemo se praviti ludi.
Zna se sto je drzanje do sebe, do klijenta, takve cure imaju posla, ne rade na oglas konstantno i protiv takvih cura ja nikada nisam rekla nista.
Svatko ima pravo na svoj ukus ali postoje stvari koje su svima zajednicke:da je higijena na nivou kao i diskrecija, da se lazno ne predstavljaju, da ne docekuju klijenta s cigaretom u ruci, pivom, drogom..
Da ispostujes ono sto dogovoris da radis na telefon..
Ako me usporedis s nekim tko ne drzi do svega toga, naravno da cu te pobiti cinjenicama...pa ti to nazovi svadjom ili kako god hoces ali... Sve je jasno... Sve je transparentno...
 
Ma mene osobno ne moze isto nitko uvrijediti jer jbg.. Sve je transparentno.. Znam tko sam, sto sam, sto mogu a sto ne mogu...necije misljenje je samo misljenje od kojeg ja nemam ni iz dzepa ni u dzep..
Ali evo primjera radi... Ljudi su se vrijedjali na moju zajebanciju da sam ja "kraljica"...
Znaci, ne samo sto je to ocita zajebancija koju mozes ili prihvatiti ili ne.. Nego cak i da ja za sebe mislim zaista da sam kraljica i da sam najbolja sto to nekoga ima vrijedjati? 😆Ja to mislim za sebe i nisam nekoga uvrijedila time sto mislim ili ne mislim da sam najbolja. Isto tako napadali su me zbog mog nacina rada... Ako nisi moj klijent i ne placas me.. Budimo relani... Sto te briga na koji nacin ja radim, koji su mi kriteriji za klijenta, koga pustam a koga ne...
Hocu reci.. Zaista si ljudi daju svasta za pravo...
šta je s Patkom?...zašto si ga blokirala?....nije me bilo pa nisam u toku
 
Zapravo, sjetila sam se lika kojeg sam bas izvrijedjala tu, ispod svakog nivoa i sad me toga sram ali nije bilo bez razloga. Primebil. Dopisivao je komentare na svaku moju izjavu i jedne veceri sam pukla... Bilo je svega... Sad mi je zao..
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh