Birtijaške čakule

Ma kuzim... Ali brate.. U 8,9 na masazu... Pa daj spavaj ako u to vrijeme nisi na poslu🤣cijeli dan je pred njima
Ajmeee sig ja san ti nekad bila ranoranioc i odradila bi 4 termina do 13 a ostatak dana lagano i doslo je do nekog poremecaja meni u bioritmu i ja bi prespavala 29 alarma a dodje netko dogovoren na adresu a tebe npr nema ... Uzas .. oko 12 ukljucim tel.. ajme.. ima volje al praksa je bila promasaj 3 zadnja miseca .. sad san se malo resetirala pa krenula opet kako se dogovorimo al imala sam puno izgubljenih situacija ko da sam od jucer u poslu 🤦‍♀️😂
 
Ajmeee sig ja san ti nekad bila ranoranioc i odradila bi 4 termina do 13 a ostatak dana lagano i doslo je do nekog poremecaja meni u bioritmu i ja bi prespavala 29 alarma a dodje netko dogovoren na adresu a tebe npr nema ... Uzas .. oko 12 ukljucim tel.. ajme.. ima volje al praksa je bila promasaj 3 zadnja miseca .. sad san se malo resetirala pa krenula opet kako se dogovorimo al imala sam puno izgubljenih situacija ko da sam od jucer u poslu 🤦‍♀️😂
8 - 9 prerano definitivno, ali tamo već od pola jedanaest, jedanaest - idealno vrijeme za masažu ili seks :)
 
Ajmeee sig ja san ti nekad bila ranoranioc i odradila bi 4 termina do 13 a ostatak dana lagano i doslo je do nekog poremecaja meni u bioritmu i ja bi prespavala 29 alarma a dodje netko dogovoren na adresu a tebe npr nema ... Uzas .. oko 12 ukljucim tel.. ajme.. ima volje al praksa je bila promasaj 3 zadnja miseca .. sad san se malo resetirala pa krenula opet kako se dogovorimo al imala sam puno izgubljenih situacija ko da sam od jucer u poslu 🤦‍♀️😂
Meni najdraze vrijeme od 16,17,18 do 21...sad ces se vjerojatno ranije buditi kako ljeto dolazi
 
Ajmeee sig ja san ti nekad bila ranoranioc i odradila bi 4 termina do 13 a ostatak dana lagano i doslo je do nekog poremecaja meni u bioritmu i ja bi prespavala 29 alarma a dodje netko dogovoren na adresu a tebe npr nema ... Uzas .. oko 12 ukljucim tel.. ajme.. ima volje al praksa je bila promasaj 3 zadnja miseca .. sad san se malo resetirala pa krenula opet kako se dogovorimo al imala sam puno izgubljenih situacija ko da sam od jucer u poslu 🤦‍♀️😂
e suseda , kad budem u splitu ....mogu doć kod tebe na kavu , popodne negdje 😍
 
Jbg godinama do 13 sati lipe kune spremit a nisi jos na prvoj kavi a onda dogovoris a zaspes istina je da si neodgovorna ne samo prema dogovorenom nego i prema sebi ..al aj bilo pa proslo vratila sam se u shemu😂
J
Uuuu ja sam do 19 zadnji termin plafon. U 22 sam vec na pola ociju doma s mackom i u pidzami nemogu spojiti nikako to s poslom😂 godineee sig kad dodjes u moje bit ces i ti u 20.00 za macku i caj samo raspolozena❤️
Ma jesam ja u toj shemi ali nisu oni jbg.. Imam razlicitih profila... Ovi slobodni bi po noci, ozenjeni ujutro u pauzi na poslu... Jbg ne mozes svima udovoljiti
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh