Birtijaške čakule

Ukljucim ali ga ne cujem🤣pola sata kasnije se probudim od alarma
Ma to je kamilica.. jbt ja nista al nista NE CUJEM .. jednom mi je mama isla iz prve smjene znaci oko 15 sati je dosla doma i ja zakljucala se lipo u stan( ratno doba91.)do 6 sati sa susjedima provalila u stan , razbudila me nad krevetom tek pita jesan ja munjena a ja nju sta susidi u kuci rade koji se k dogadja 🤦‍♀️
 
Ma to je kamilica.. jbt ja nista al nista NE CUJEM .. jednom mi je mama isla iz prve smjene znaci oko 15 sati je dosla doma i ja zakljucala se lipo u stan( ratno doba91.)do 6 sati sa susjedima provalila u stan , razbudila me nad krevetom tek pita jesan ja munjena a ja nju sta susidi u kuci rade koji se k dogadja 🤦‍♀️
E presla si igricu... To bi ipak i ja cula🤣ali starce nekad nisam davno kad bi dolazili kuci... Prije sam imala puno kvalitetniji san
 
E presla si igricu... To bi ipak i ja cula🤣ali starce nekad nisam davno kad bi dolazili kuci... Prije sam imala puno kvalitetniji san a eto i ja sam do tog nekog ratnog doba pa pocelo aj u stan aj u podrum sad cemo vamo sad cemo tamo i ostane ti to svasta nesto u glavi.. znas da doma imam krevet normalan za lec al mi je najveci gust zaspati na kaucu il negdi se tako uvalit ostane ti ta neka navika berlava kad nisi moga spavati u krevetu🤷🏼‍♀️
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh