Birtijaške čakule

Mislim da to druga...ova ima malo usne napumpane,ko patkica je😋...lijepo tijelo,nis veliko,sve u normali.....a ova vecih bokova je druga i mozda malo starija od ove...a i oni se stalno mijenjaju al ova "cubica" radi vec jedno vrijeme...skuzit ces ju sigurno kad ces opet ici
Nemoj toliko detaljno opisivati konobarice na ovom forumu, za 5 minuta će ti se inboks napuniti upitima "koji je njen oglas?"
 
Najljepsa konobarica koju sam ja ikad vidio i opcenito djevojka po nekim mojim mjerilima je radila u jednom bircu kod green golda, ne smijem odat u kojem. 😜
 
Što se tema "Erotske priče" pretvorila u "Gurmanske priče"😋
Što se Zagorja tiče po kvantiteti je "Ribič" No1 a po kvaliteti kompletnog ugođaja No1 "Vuglec Breg" i odmah iza njega No2 "Zelenjak-Ventek" ako hoćete komada izvesti na pristojno mjesto
 
Što se tema "Erotske priče" pretvorila u "Gurmanske priče"😋
Što se Zagorja tiče po kvantiteti je "Ribič" No1 a po kvaliteti kompletnog ugođaja No1 "Vuglec Breg" i odmah iza njega No2 "Zelenjak-Ventek" ako hoćete komada izvesti na pristojno mjesto
A sto se tice krajolika i predivnog pogleda s prekrasnim velikim dvoristem tj ajmo to nazvat terasom je Kozjak klet iznad Zacretja
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh