Birtijaške čakule

Batak Grill - Radnička
Al batak je fransiza, svugdje ces dobit isto. Bio sam u batku na kajzerici i na kvatricu i nisam osjetio neku znatnu razliku. S obzirom da imam vise bosanske krvi, mogu rec da mi je sofra medu najboljima, a pecenjara cvjetno ima najbolji banjalucki cevap + big mamma na kvatricu koja isto ima veoma kvalitetnu uslugu
 
Zagreb roštilj :
1. Master Grill by Marko - Vrbani
2. Magazinska Klet - Magazinska
3. Mitnica (kod Srbina) - Črnomerec
4. Budweiser pivnica - Adžijina
5. Paulaner grill
Evo moje neke jos preporuke di sam jeo i di mi je bilo odlicno:
1. Tvornica pljeskavica Kosta - kucica preko puta stanice vjesnik
2. Spare ribs - stadion NK Rudes
3. Sofra - Borovje ili point Vrbani - obe su dobre
4. Grana , stari kotac, kod dede - potez Vrbani Precko
I dajem jos jedan kog put nanese u Krapinsko-Zagorsku zupaniju da posjeti restoran Grašo
 
Al batak je fransiza, svugdje ces dobit isto. Bio sam u batku na kajzerici i na kvatricu i nisam osjetio neku znatnu razliku. S obzirom da imam vise bosanske krvi, mogu rec da mi je sofra medu najboljima, a pecenjara cvjetno ima najbolji banjalucki cevap + big mamma na kvatricu koja isto ima veoma kvalitetnu uslugu

Taj u Radničkoj mi je blizu.
 
Evo moje neke jos preporuke di sam jeo i di mi je bilo odlicno:
1. Tvornica pljeskavica Kosta - kucica preko puta stanice vjesnik
2. Spare ribs - stadion NK Rudes
3. Sofra - Borovje ili point Vrbani - obe su dobre
4. Grana , stari kotac, kod dede - potez Vrbani Precko
I dajem jos jedan kog put nanese u Krapinsko-Zagorsku zupaniju da posjeti restoran Grašo
- Kosta je imao prste u Magazinskoj , tako da je to vrlo sličan roštilj , srpska varijanta
-pored NK Rudeš uvijek prođem, zapne mi oko i nikad ne stanem , dobra ideja , probat ću prvom prilikom
-Sofra - ok
- Grana je nekad bila TOP , više ne idem tamo , nema više onaj stari miris
-Dedu sam komentirao
-Stari kotač možda ima najukusnije ćevape , a nema lepinju , režu kruh (katastrofa)
- Grašo je krkaona , bio jedno i nikad više ......................
 
Ispričavam se gđi. Dubravki :

Najbolji roštilj u gradu , kako sam samo to zaboravio - Kraljice , Koturaška 51 (Travnički ćevapi).
 
- Kosta je imao prste u Magazinskoj , tako da je to vrlo sličan roštilj , srpska varijanta
-pored NK Rudeš uvijek prođem, zapne mi oko i nikad ne stanem , dobra ideja , probat ću prvom prilikom
-Sofra - ok
- Grana je nekad bila TOP , više ne idem tamo , nema više onaj stari miris
-Dedu sam komentirao
-Stari kotač možda ima najukusnije ćevape , a nema lepinju , režu kruh (katastrofa)
- Grašo je krkaona , bio jedno i nikad više ......................
Graso mi je dobar zbog kvantitete, kvalitetom nije ni blizu navedenima, znaci ko se hoce nazderat ide u grasu. Grana i kotac imaju foru sa 7 cevapa al je meso bilo perverzija. Nisam dugo bio ali prije se cekalo u redovima za njih. Batak mi je dobar isto recimo ali fora ko i kod grase, sve moras placat sa strane, ne dobije se u kompletu.
 
Pizza:
1. Doomsday, Travno
2. Stara Sava, Savski most, kod Mladosti (iako isto nisam dugo bio)
3. Kapuciner, Kaptol, nekad imao po meni najbolju pizzu u gradu neznam kakav je sad.
 
Evo moje neke jos preporuke di sam jeo i di mi je bilo odlicno:
1. Tvornica pljeskavica Kosta - kucica preko puta stanice vjesnik
2. Spare ribs - stadion NK Rudes
3. Sofra - Borovje ili point Vrbani - obe su dobre
4. Grana , stari kotac, kod dede - potez Vrbani Precko
I dajem jos jedan kog put nanese u Krapinsko-Zagorsku zupaniju da posjeti restoran Grašo
Tako je,hvala kaj si spomenuo restoran Grašo...moj kraj👍😊
 
Evo moje neke jos preporuke di sam jeo i di mi je bilo odlicno:
1. Tvornica pljeskavica Kosta - kucica preko puta stanice vjesnik
2. Spare ribs - stadion NK Rudes
3. Sofra - Borovje ili point Vrbani - obe su dobre
4. Grana , stari kotac, kod dede - potez Vrbani Precko
I dajem jos jedan kog put nanese u Krapinsko-Zagorsku zupaniju da posjeti restoran Grašo
Tako je,hvala kaj si spomenuo restoran Grašo...moj kraj👍
Uvijek idem tamo nakon shoppinga u rosesu.
👍...dobri su nema kaj,nadam se da cemo uskoro opet moci kod njih ici naklopat se...btw ima jedna zgodna plava konobarica lijepih usana😇😁....
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh