Birtijaške čakule

Ali ako volis ne zelis povrijedit drugu osobu..
Ali možeš je milijun puta više povrijediti ako je prevariš ili budeš neiskren. A posesivnost u vezi je najčešće znak osobne nesigurnosti i straha od napuštanja. Opet, kažem, svakom njegovo, ali mislim da smo jako otišli u kurac zbog kulture. Svi i sve oko nas od malih nogu uče da moramo biti ljubomorni i posesivni. A svi bismo bilo sretniji da nismo. I eto problema :)
 
Slazem se...ali u pravoj vezi nikad ne bih oprostila nevjeru... Jer ja tu ulazem sebe na sve nacine i onda dodes ti i razjebes to radi pet sekundi zadovoljstva... Ostavlja ti osjecaj manje vrijednosti, nepostovanja... Bar po nekom mom misljenju
A ima ljudi koji varaju jer su prosto kreteni i ne mogu kontrolirati bazične impulse, a ima i onih koji varaju iz dubokog nezadovoljstva jer nisu u stanju iskomunicirati neki problem u vezi. Ako te prevari ovaj prvi, bolje da te prevario, jer ionako ne želiš idiota za partnera, a ako te prevari ovaj drugi, znači da postoje ozbiljni problemi u komunikaciji. Nije ni varanje ni iz čega i bez razloga, u dobrom dijelu slučajeva. A sad, je li vaša veza dovoljno čvrsta da to iskomunicirate ili je nevjera tzv. non-event, jebiga, to od veze do veze.
 
Meni kao liberalnom ljevicaru nije do tih drustvenih normi ali u takvom odnosu se zapitas sto nije valjalo, sto nije bilo dovoljno dobro, gdje smo pogrijesili i ne priznajem ono o grahu i to da ne mozes svaki dan jest grah... Ako se ne mozes oduprijet nagonu sa ljudskim mozgom...
 
Meni kao liberalnom ljevicaru nije do tih drustvenih normi ali u takvom odnosu se zapitas sto nije valjalo, sto nije bilo dovoljno dobro, gdje smo pogrijesili i ne priznajem ono o grahu i to da ne mozes svaki dan jest grah... Ako se ne mozes oduprijet nagonu sa ljudskim mozgom...
A za grah. Eto sama kažeš da si bila u dugim vezama. Onda znaš da ljudi nemaju strpljenja, mašte, invencije da sebi i svojim partnerima učine život zanimljivim. Kad rutina preuzme stvar, preostaje samo tihi očaj i neiskaljene frustracije. Ja sam čvrsto odlučio da nema šanse da opet ulazim u vezu ako ne naletim baš na osobu koja ne pristaje na takav tip odnosa. Meni nije teško smišljati pizdarije svaki dan petnaest godina, ali isto tako mislim da u trenutku kad ostanete oboje bez ideja, bolje prekinuti nego forsirati "samo jednom se ljubi". Svi znamo da se ne ljudi jednom. Zaljubi se opet, daj se opet, ako možeš u istu vezu, oživi je, ako ne, jbg, bolje prekid nego kad ljudi ne znaju šta bi sa sobom pa naprave djecu, jer će im to kao revitalizirati odnos. Pa uđu u kredit neki. I tako dalje.
 
A za grah. Eto sama kažeš da si bila u dugim vezama. Onda znaš da ljudi nemaju strpljenja, mašte, invencije da sebi i svojim partnerima učine život zanimljivim. Kad rutina preuzme stvar, preostaje samo tihi očaj i neiskaljene frustracije. Ja sam čvrsto odlučio da nema šanse da opet ulazim u vezu ako ne naletim baš na osobu koja ne pristaje na takav tip odnosa. Meni nije teško smišljati pizdarije svaki dan petnaest godina, ali isto tako mislim da u trenutku kad ostanete oboje bez ideja, bolje prekinuti nego forsirati "samo jednom se ljubi". Svi znamo da se ne ljudi jednom. Zaljubi se opet, daj se opet, ako možeš u istu vezu, oživi je, ako ne, jbg, bolje prekid nego kad ljudi ne znaju šta bi sa sobom pa naprave djecu, jer će im to kao revitalizirati odnos. Pa uđu u kredit neki. I tako dalje.
Muskarci i zene definitivno razlicito vole... Meni kraj njega i nije bio potreban seks.. Bilo mi je dovoljno da je kraj mene i da znam da me voli.. Ali jbg eto nije.. Iako sam ja ulozila u to sve puno previse
 
Sto se seksa tice ja stvarno nisam da me se treba nagovarati, mogu dva tri puta dnevno, mogu sve probati, nemam granice.. Nije kao da mu je falilo seksa, ili sam ja previse zatvorena za to pa mora dalje
 
Muskarci i zene definitivno razlicito vole... Meni kraj njega i nije bio potreban seks.. Bilo mi je dovoljno da je kraj mene i da znam da me voli.. Ali jbg eto nije.. Iako sam ja ulozila u to sve puno previse
Ja ulažem samo preko NYSE ^^

Šalu na stranu, možda si samo krivo birala. Svi se zajebemo, dio života, je li.

Vidim da smo ubili Branka u pojam, obećao čovjek priču a ono ništa. Možda smo ga bacili u depresiju. Daj neku vedriju temu.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh