Birtijaške čakule

Pa to. Eto od cura s kojima sam bio, samo su dvije bile stvarno top u krevetu. Ostalo sve napeto prva dva mjeseca, možda malo duže a onda postane navika. Super cure, super se slažemo, ali jbg kao u pjesmi Lily Allen - Not Fair ^^ Dobar seks mi je negdje pri vrhu stvari koje ti stalni partner naprosto mora biti u stanju pružiti, ili biti voljan/voljna na otvorenu vezu.
Imala sam dvije duuuge veze, ne bas sretne pa vjerojatno zato
 
Jaoo ja sam ljubomorna ko pas osoba.. Ja sam sretna u monogamiji... Ali za vecinu da vjerojatno
Ma ljubomora se da nadići, vjeruj mi. Ja sam bio ljubomoran kao klinac. Sad nisam uopće. U zadnjoj vezi u kojoj sam bio smo imali otvorenu vezu i to je super funkcioniralo. Tipa nije sad da hodaš okolo i tražiš što ćeš jebati, nego ako se desi nekad, desi, s nekim klikneš, odeš s njim doma, nećete djecu pravit skupa ^^ a i naravno, uz opciju veta i s jedne i s druge strane. Ona mi je za rođendan poklonila bila b2b masažu ^^
 
Ma ljubomora se da nadići, vjeruj mi. Ja sam bio ljubomoran kao klinac. Sad nisam uopće. U zadnjoj vezi u kojoj sam bio smo imali otvorenu vezu i to je super funkcioniralo. Tipa nije sad da hodaš okolo i tražiš što ćeš jebati, nego ako se desi nekad, desi, s nekim klikneš, odeš s njim doma, nećete djecu pravit skupa ^^ a i naravno, uz opciju veta i s jedne i s druge strane. Ona mi je za rođendan poklonila bila b2b masažu ^^
Nisam za to jbg... Nisam taj tip.. Ja sam cijela u tom odnosu i to ocekujem od druge strane, ako nema toga onda je kraj...
 
Jaoo ja sam ljubomorna ko pas osoba.. Ja sam sretna u monogamiji... Ali za vecinu da vjerojatno
Da je priroda htjela da imamo jednog partnera za cijeli život i ne mislimo na druge ona bi se za to i pobrinula...ovako ako on može štrcati a ona vlažiti na puno toga oko nas onda je po meni to normalno...drugo su neka nametnuta društvena pravila iz tko zna kojih razloga...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh