Birtijaške čakule

Al fali akcijee... U ovoj zadnjoj, znam da je body masaza ali tocno mi je u nekom casu falila akcija
A nekako mi to i je poanta odličnog b2b-a, da te izludi od napaljenosti. Kad samo zamišljaš da joj ga staviš. Ali onda opet svršiš i ne bude ti žao, zbog toga kako je dobro bilo. I tu stvarno treba vještine, umijeća. Seks je puno lakši od toga, banalniji ^^
 
Al fali akcijee... U ovoj zadnjoj, znam da je body masaza ali tocno mi je u nekom casu falila akcija
Npr. zato češće odem provjeriti oglase za masažu, zanima me ta igra oko, napaljivanje, predigra, kvaliteta dodira, koliko se osoba unese u to. Recimo da neka žena zna masirati kao što me ta Ukrajinka masirala, sigurno bi mi to bilo napetije od klasičnog kompleta s osrednjim seksom. I sigurno vrijedi više para.
 
Npr. zato češće odem provjeriti oglase za masažu, zanima me ta igra oko, napaljivanje, predigra, kvaliteta dodira, koliko se osoba unese u to. Recimo da neka žena zna masirati kao što me ta Ukrajinka masirala, sigurno bi mi to bilo napetije od klasičnog kompleta s osrednjim seksom. I sigurno vrijedi više para.
Istina, uvod, kad zena zna napraviti dobru atmosferu...ovako kao iz ove recenzije mi je najbolja predigra
 
Tako i ja kad citam pricu, samo cekam sta ce bit na kraju
Da ti opišem svojih godinu dana s bivšom, to bi bile prave erotske priče, ovo je sve pičkin dim. Kad si baš s nekim tko voli seks i eksperimentiranje jednako kao i ti, oboje ste mladi, puni energije i volje da probate sve, i imate, kako se u tom času čini, sve vrijeme svijeta, onda je to prava stvar. Samo je to zapravo baš teško naći :/ Kad sam bio mlađi, mislio sam da su svi ljudi takvi, ali nisu. Čudo koliko je teško naći zbilja kvalitetnog/kvalitetnu partnera/icu za seks.
 
Da ti opišem svojih godinu dana s bivšom, to bi bile prave erotske priče, ovo je sve pičkin dim. Kad si baš s nekim tko voli seks i eksperimentiranje jednako kao i ti, oboje ste mladi, puni energije i volje da probate sve, i imate, kako se u tom času čini, sve vrijeme svijeta, onda je to prava stvar. Samo je to zapravo baš teško naći :/ Kad sam bio mlađi, mislio sam da su svi ljudi takvi, ali nisu. Čudo koliko je teško naći zbilja kvalitetnog/kvalitetnu partnera/icu za seks.
A možda je i do toga da ti netko rano digne standarde pa onda poslije toga jednostavno teško naći tu razinu...
 
Ja se bas i ne mogu pohvalit nekim seksom u vezama... 😒
Pa to. Eto od cura s kojima sam bio, samo su dvije bile stvarno top u krevetu. Ostalo sve napeto prva dva mjeseca, možda malo duže a onda postane navika. Super cure, super se slažemo, ali jbg kao u pjesmi Lily Allen - Not Fair ^^ Dobar seks mi je negdje pri vrhu stvari koje ti stalni partner naprosto mora biti u stanju pružiti, ili biti voljan/voljna na otvorenu vezu.
 
Da se razumijemo, ja sam uvijek za otvorene veze i poliamorije. Nije većina ljudi krojena za monogamiju. Uništiše nas katolička kultura i lažni moral :(
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh