Birtijaške čakule

Hvala Masekasplit, i ja o tebi tako mislim. Jedna od rijetkih pozitivnih, normalnih, profesionalnih. A na ovome za ishranu radimo, doci ce i to ubrzo😍Hvala ti puno
Nema na cemu mislim da si super cura a tko ne shvaca tvoj koncept rada to nije tvoj problem zapravo ti si dala tu sve da netko i van posla moze zakljucit kakvs di i sto si a ako ni onda nije e jbg . Ne brigaj se,svit je prevelik da prenesemo male stvari a ne mora svatko tebe razumit.. nekom dosta iz orve nekom malo iz trsitote i dobro je sve ,zivimo prekratko da bi se zamarali takvim mizernim stvarima... Okreni nekad animal wild.. mislimo da su bestije primitivnije od nas al nije istina.. npr kameleon se bori ovako: za teritorij ide prica ako jedan drugoga obori sa grane to je to gotovo. Luzer prihvaca da je tako i nece doc s pricom ee cekaj docu ja sad za po ure s pistoljem il s ekipom iz kvarta .. kod zivotinja je to tako postoje pravila i kultura ponašanja pa cak i u borbi za teritorij.. samo kod nas je to divlje i bez kulture i ponasanja...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh