Birtijaške čakule

E aj kad san vec tu da kazem usput sto mislim o svemu u ovoj temi... prvo da se sig zahvalim sto mi ulipsa dan svojim odgovorima i snalazenju u svakoj novoj situaciji 😉, znaci sig jedina zamjerka sto nisi skroz vegan a ostalo zapalila si forum da vjerujem da neku cekaju da im zena ode lec samo da vide sto ima novo danas ,to je preocito al aj ... Ovi sto su te isli sasrati i popljucati, pusti im...ima ponude na bacanje ima oglasa ima ljudi ... Biraj najbolje za sebe i znam koji je osjecaj kad te netko ponizi( mene npr preko maila jer je to prvi kontakt) a nit me zna nit je da priliku... Da se razumimo nisam ni ja bez mana. Mogla san svoj posa puno bolje odradit i obavit al nisam neke stvari i priznajem da nisam dala sve od sebe al eto tu smo di jesmo al mi je grubo citat stvari osoba koje komentiraju kilazu izgled neki nesto itd .... I malo je falilo da se upetljam kad su tebi tu nesto pametovali. Cinis se korektna dobra i iskrsna cura i ta mene je to to sto god da netko trazi ocekuje misli i smatra da ce nac uvijek ce bit neki "ali"...







Jeba ga isijas . Te masaze iz struke radim 17 godina ,s happy endom uvedene ima nekih 6,7 znaci otisa mi je cili prst desne ruke od klasicnih ( sportskih ) masaza ...a ono jos oar godina dok mogu 😂
Hvala Masekasplit, i ja o tebi tako mislim. Jedna od rijetkih pozitivnih, normalnih, profesionalnih. A na ovome za ishranu radimo, doci ce i to ubrzo😍Hvala ti puno
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh