Birtijaške čakule

I meni isto, a jucer sam klikala cijelo vrijeme na neku vracaru koja je platila oglas😀

Sta cu kad gorim🤣🤣🤣
O
Pa imam.išijas možeš li što.uciniti po tom pitanju

Haha nema izvlačenja. Udica je bačena

Svaka cast... I zao mi je sto nisi u Zg.. Jer trebamo profesionalce. I za ovo svaka cast
Sig nacemu svaka cast ....vidi sta je Mozart odgovorio...
 
Jel to bila ciganka koja prodaje kalendare? Da joj nisi dala pare ili u tvom slucaju povela da jede, bila bi prokleta za 6 zivota i jos tvojih 6 koljena obitelji
Nije .. zena ima oko 50 ak godina nije bila ciganka 1000 posto.. pitala me par kn za pecivo a meni je bilo u k da netko je gladan peciva i da Na ulici pita za isto da san odma je pitala di ima negdi da je marenda il rucak i ona me vodila malo ispod crkve i tamo smo stale i ina je uzela fazol nekid pastom i colu i nikad necu zaboravit kako je zena s gustom pojela i sila samnom popricala i tako .. od tad cijenim vise svaki obrok sto pojedem jer sam ne svjesna jer sam to znala i prije al svjesnija da ljudi oko nas stvarno nemaju sto jesti. Sto god majka Hrvatska rekla drugacije. .
 
Ma to je nešto više od toga,
Nekome lijek, a nekom droga
Ja znam, ima tu malo istine,
A malo sudbine
Al' ne misli da pijem
Ja to ne smijem,
Ja potpuno trijezan umirem
 
Nije .. zena ima oko 50 ak godina nije bila ciganka 1000 posto.. pitala me par kn za pecivo a meni je bilo u k da netko je gladan peciva i da Na ulici pita za isto da san odma je pitala di ima negdi da je marenda il rucak i ona me vodila malo ispod crkve i tamo smo stale i ina je uzela fazol nekid pastom i colu i nikad necu zaboravit kako je zena s gustom pojela i sila samnom popricala i tako .. od tad cijenim vise svaki obrok sto pojedem jer sam ne svjesna jer sam to znala i prije al svjesnija da ljudi oko nas stvarno nemaju sto jesti. Sto god majka Hrvatska rekla drugacije. .
Svaka cast. Ako naletis na sombrera plati mu sigicu😂
 
Nije .. zena ima oko 50 ak godina nije bila ciganka 1000 posto.. pitala me par kn za pecivo a meni je bilo u k da netko je gladan peciva i da Na ulici pita za isto da san odma je pitala di ima negdi da je marenda il rucak i ona me vodila malo ispod crkve i tamo smo stale i ina je uzela fazol nekid pastom i colu i nikad necu zaboravit kako je zena s gustom pojela i sila samnom popricala i tako .. od tad cijenim vise svaki obrok sto pojedem jer sam ne svjesna jer sam to znala i prije al svjesnija da ljudi oko nas stvarno nemaju sto jesti. Sto god majka Hrvatska rekla drugacije. .
Sto da kazem osim hvala ti za sve sto radis. Sto siris pozitivnu energiju. Ostavljas trag na ovom svijetu, u ovoj jami od drzave. Sve nam se vrati, kroz male stvari koje mozda i ne primijetimo odmah..vec samim tim sto nas nista ne boli i sto je sve u redu sretni smo ljudi
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh