Birtijaške čakule

Kakvo vraćanje para , to je još + 100 za dodatni doživljaj 😂👌
Haha to sam joj i ja rekao. Kaže ona meni ne radi inače kad ima mengu. Kažem ja pa oglasiš pod fetiš i sto posto ti se javi gro likova kojima je baš to turn-on.

Ma nije mi uopće bed inače to da cura ima mengu dok se jebemo, samo je bilo neočekivano i prvi put s curom koju plaćam. Nisam bio spreman ^^
 
Haha to sam joj i ja rekao. Kaže ona meni ne radi inače kad ima mengu. Kažem ja pa oglasiš pod fetiš i sto posto ti se javi gro likova kojima je baš to turn-on.

Ma nije mi uopće bed inače to da cura ima mengu dok se jebemo, samo je bilo neočekivano i prvi put s curom koju plaćam. Nisam bio spreman ^^
Za jebacinu i sve akrobacije uvijek spremni 😂👌
 
Haha to sam joj i ja rekao. Kaže ona meni ne radi inače kad ima mengu. Kažem ja pa oglasiš pod fetiš i sto posto ti se javi gro likova kojima je baš to turn-on.

Ma nije mi uopće bed inače to da cura ima mengu dok se jebemo, samo je bilo neočekivano i prvi put s curom koju plaćam. Nisam bio spreman ^^
Ma nije stvar beda vec higijene jbg.. Ako ne mozes si dozvoliti financijski da 6 dana ne radis ovaj posao onda se krivim poslom bavis. Ti si klijent, ne njen decko
 
Ma nije stvar beda vec higijene jbg.. Ako ne mozes si dozvoliti financijski da 6 dana ne radis ovaj posao onda se krivim poslom bavis. Ti si klijent, ne njen decko
S tim se slažem - zato mi je i bilo onak... Jer okej mi je kad se jebem s curama koje su mi stalne partnerice ali ovo je više kao showcase seks, zanima me što sve cura može pružiti, platim za to i sve što ide uz to. A seks za vrijeme menge mi je stvar koja mi podrazumijeva malo veću razinu intimnosti.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh