BANJA LUKA I OKOLINA - Iskustva & recenzije

Kakav..covek..bolestan...nemogu da verujem..izgleda sine da si povukao crtu...zalim za takvim...veceras cu se moliti za tvoje zdravlje...samo da bog da da ozdravis...dragi bojane..

Kakav..covek..bolestan...nemogu da verujem..izgleda sine da si povukao crtu...zalim za takvim...veceras cu se moliti za tvoje zdravlje...samo da bog da da ozdravis...dragi bojane....
Moliti se za moje zdravlje? 😂😂😂😂😂😂 Kakva si ti pedercina😂😂😂😂😂😂
 
Što se tiče hercegovke, ok je treba, sex je solidan i uglavnom sve je klasika, dobar oral i završnica je u usta što je pohvalu sobzirom na šta je spala BL. Tijelo je solidno, poneka tetovaža, grudi 3ca, mršavija malo al ovako dobar jaran i dogovor je pao za 3 minuta. Nema žurbe uopšte, sat vremena je 200 km. Lokalne kalašture traže u poslednje vrijeme izvod iz matične knjige rođenih da se uslika, tako da je ovo solidno nešto dok ne dođu malo neke ozbiljne radnice. Maja i Tea je prevara jer kad se dogovori sa njima, više se ne javljaju i nedostupne su na poziv
 
Za ove bojana,
.ivana..i slicnu bsgru..sve njihove psovke upucene memi vracam na njihovu adresu...i sve to zelim njima ali kroz indigu u molijon primeraka...da ljudi i pametan narod vidi da je i moja genetika..ona seljacka isplivala na povrsinu izazvana..slamom sto hoda po zemlji i smeta postenom svetu...dakle momci..sko ste za 1 na 1..a ja jesam javite se u privatnu postu da se upoznamo...i malo sakama popricamo ko muskarci eto javno vas zovem na teferic.
.
 
Vidim ja da vi trazite...nasli ste ne treba dalje da trazite...za vikend sam u bl..tacnije nedelja...imata moju privatnu postu...havite se da se ko muskarci sakama 1na 1 ispricamo...i pustimo ovaj posteni svijet...maltretiranja a do tad ja vrsim pripreme na Jadranu...a vi klosarite sa 3 marke po forumu...usta vas jbm
 
Vidim ja da vi trazite...nasli ste ne treba dalje da trazite...za vikend sam u bl..tacnije nedelja...imata moju privatnu postu...havite se da se ko muskarci sakama 1na 1 ispricamo...i pustimo ovaj posteni svijet...maltretiranja a do tad ja vrsim pripreme na Jadranu...a vi klosarite sa 3 marke po forumu...usta vas jbm
Pretpostavljam da je Jadran ime decka. Nemam nista protiv vas, samo ovo nije forum za vas. A u nedelju sam se vec dogovorio sa tvojom starom majkom da ti napravim brata. Al eto, vidi sa Ivanom, mozda on moze.
 
Vidim ja da vi trazite...nasli ste ne treba dalje da trazite...za vikend sam u bl..tacnije nedelja...imata moju privatnu postu...havite se da se ko muskarci sakama 1na 1 ispricamo...i pustimo ovaj posteni svijet...maltretiranja a do tad ja vrsim pripreme na Jadranu...a vi klosarite sa 3 marke po forumu...usta vas jbm
Pa gdje sad nasao da ides na Jadran kad su Ana i Sofi bile u BL? Kako to preskoči jbt. Pokupile se cure i otišle odmah.
 
Ima li neka dama mozda iz BL u blizini Nestro benzinske da uleti u kamion na jednu brzinsku akciju ??
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh