BANJA LUKA I OKOLINA - Iskustva & recenzije

Ma likusa glumi neko ludilo jebala bi se al da joj ne udje,trazi tebi sliku a njenu nigdje nemozes vidjeti ono na profilu sto ima skinula negdje sa neta pa okacila nidje veze
Znas kako,to je neko iz BL neka “poznata” oz grada djevojka ta Mona ili Tina kako se sada zove
I ona gleda da joj klijent ne bude iz BL da je neko sa strane iz dijaspore itd. da niko me zna
Ali ja cu je navuci i onda cu vam reci ko je
Zato dolazi samo u hotel
 
Ja zaista neznam sto se ne javljaju...malo cudno...posto sam video 2..3...objave od maje...tako da verovatno u datom momentu bile sprecene...al ko je istrajan...sigurno uspostavi kontakt...a na kraju krajeva malo koja se iz prvog pokusaja javi...treba biti uporan
Treba biti uporan oko kurvi koje placas? Dabogda ti poginuo
 
Halo..momci...sve pohvale za maju i sestru...trojka...fantastiko...desetka bez kosti...mlade...vedre...vesele..jedna drugu nadopunjava...dozivljaj za pamcenje...to treba doziveti u zivotu...steta propustiti priliku...zaista nemam reci da sve opisem...mozda je nsjlakes reci...zivotni dozivljaj...sve preporuke...cure zahvaljujem vam se javno...hvala vam..
Jebem porodicu i tebi i maji
 
Jesi ti nadrogiran,pijan ili stvarno nepismen? Ovde samo ti komentarises puno(znaci po tvom siću imaš?) i non stop jednu te istu ? Kod koje si ti jos bio sem kod famozne Snjeze? Samo covjece o njoj pricas jbt! Sjaši više i ti i ona. Jedni je hvale drugi kude i neka svako odluci na osnovu toga hoce li otici ili ne a ne da budes advokat. Ne razumijem da samo o njoj pricas a ovamo pricas da pojeba sve zivo a ni jednu nisi napisao. Oladi loma
Covjek je debil ili je zena. Ne trosi zivce
 
Kakav..covek..bolestan...nemogu da verujem..izgleda sine da si povukao crtu...zalim za takvim...veceras cu se moliti za tvoje zdravlje...samo da bog da da ozdravis...dragi bojane....
 
Kakav..covek..bolestan...nemogu da verujem..izgleda sine da si povukao crtu...zalim za takvim...veceras cu se moliti za tvoje zdravlje...samo da bog da da ozdravis...dragi bojane..
Kakav..covek..bolestan...nemogu da verujem..izgleda sine da si povukao crtu...zalim za takvim...veceras cu se moliti za tvoje zdravlje...samo da bog da da ozdravis...dragi bojane....
Majku ti jebem bolesnu sta trazis na ovom forumu? Ovde su ljudi koji vole picku a ne kurac. Odjebi odavde roditelje ti jebem.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh