BANJA LUKA I OKOLINA - Iskustva & recenzije

Četvrtak:
Jos danas u banjaluci...zgodna crna hercegovka...kontakt 063673545..poziv...
Petak:
Zgodna crna hercegovka u bl..jos danas...kontakt..063763545 poziv...
Jos danas.do17 casova u banjaluci zgodna crna hercegovka....kontakt..063763545..poziv

Subota:
Danas da 13 u banjaluci...zgodna crna hercegovka....kontakt 063763545...poziv

Liče, smaraš sa ovim spamom. Čisto sumnjam da ona ne zna do par sati unaprijed da će ostati u BL, pa napiši fino od kada do kada je u BL i ćao.

''Zgodna crna hercegovka'' izgleda tako da bi trebalo ona meni da plati za seks. Kad mi je otvorila vrata, samo sam se okrenuo i otišao. Toliko o njoj. :sleep:

Uvijek ramišjam da li da pišem loše recenzije o bilo kome, više sam za to da pohvalim neku curu ako je odlična, ovo sam uradio zato što si smorio sa njom za medalju. Pri tome, nisam lagao, već napisao iskreno mišljenje.
 
A sad ozbiljne stvari...

Bio sam u subotu sa djevojkom Vlada sa EGE (Ruskinja). Odlučio sam da bojkotujem Brazilke nakon par negativnih iskustava (jedino Layla je bila super). 😄 Ruskinje su uvijek top. U gradu je i Tonya, zapravo mislim da su njih dve povezane (ista agencija). I ona je takođe super, ali ova Vlada je jedna od ljepših djevojaka sa EGE koja je bila u BL. Slike na profilu su joj niđe veze, ljepša je uživo (važi i za Tonyu). Može vam i poslati sliku ako zatražite. Kao što rekoh djevojka je nasmijana, sitnije građe, lijepa, sa plavim očima. Najbolji oral ikad i deep throat. Može i pola sata (€130 / 260 KM).
 
A sad ozbiljne stvari...

Bio sam u subotu sa djevojkom Vlada sa EGE (Ruskinja). Odlučio sam da bojkotujem Brazilke nakon par negativnih iskustava (jedino Layla je bila super). 😄 Ruskinje su uvijek top. U gradu je i Tonya, zapravo mislim da su njih dve povezane (ista agencija). I ona je takođe super, ali ova Vlada je jedna od ljepših djevojaka sa EGE koja je bila u BL. Slike na profilu su joj niđe veze, ljepša je uživo (važi i za Tonyu). Može vam i poslati sliku ako zatražite. Kao što rekoh djevojka je nasmijana, sitnije građe, lijepa, sa plavim očima. Najbolji oral ikad i deep throat. Može i pola sata (€130 / 260 KM).
Druze svaka cast za odgovora oba i za hercegovku i za ovo drugo sve potpisujem u oba slucaja…isti sam
Sto se tice preporuka pisem samo sto stvarno valja i sto se tice bl to je ines i ena koja je dolazila iz sarajeva ostalo je smjesno
 
Bio sam konacno kod snjeze.. djevojka je citavo vreme dominieala...vedra nasmijana...odusevila me svojojm zenskim i ljudskim ponasanjem...oral...fantastican......ljubi se...miluje..mazi se...radi 69...postavlja se po mojim zeljama...da sve saberem sa snjezom je dozivljaj...koji se pamti...sigurno cu ju opet posetiti....
 
Bio sam konacno kod snjeze.. djevojka je citavo vreme dominieala...vedra nasmijana...odusevila me svojojm zenskim i ljudskim ponasanjem...oral...fantastican......ljubi se...miluje..mazi se...radi 69...postavlja se po mojim zeljama...da sve saberem sa snjezom je dozivljaj...koji se pamti...sigurno cu ju opet posetiti....
Mozes li poslati broj od Snjeze u pp? Objavio je Mica neki broj, ali je neki mudonja na profilnoj.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh