Badoo

jel itko koristi ovaj badoo u zadnje vrijeme, napravio sam pauzu ali me zanima da li se isplati vratiti tamo
 
Za mene sranje aplikacija prvo te ženska mora lajkat da joj moš poruku poslat a i kad me lajka i kad joj se javim nikakva komunikacija. U većini slučajeva uopče mi ne odgovore na poruku ili ako se počnemo dopisivati u jednom trenutku samo prestane odgovarati. Ja se nisam ni sa jednom uspija nikad dogovoriti.
 
Pokarao sam negdje sigurno 5 zenskih s badooa, nekah su bila meh iskustva neka odlicna... svasta se madje ali puno vremena oduzima i dosta je zena umisljeno ili pricaju mal pa stanu.

Pokusao sam eksperiment da budem zensko na Badoo ali katastrofa, muski su ocajni i retardirani.
Trebao bi biti nekakav sistem bodovanja da se takvi filtriraju jer oni uglavnom usreu igru svima jer vise cijeli dan i salju poruke i dosadjuju
 
Pokarao sam negdje sigurno 5 zenskih s badooa, nekah su bila meh iskustva neka odlicna... svasta se madje ali puno vremena oduzima i dosta je zena umisljeno ili pricaju mal pa stanu.

Pokusao sam eksperiment da budem zensko na Badoo ali katastrofa, muski su ocajni i retardirani.
Trebao bi biti nekakav sistem bodovanja da se takvi filtriraju jer oni uglavnom usreu igru svima jer vise cijeli dan i salju poruke i dosadjuju
upravo to, ima ih ajme koje isto žele ali su teške na priči i moralnosti kao, ako vam se da tipkati 10ak dana sve padaju xD
 
je li ovo vise ne mozes prevariti badoo da ti stalno daje tri dana premiuma, ova nova verzija me uopste ne pita da li zelim tri dana premiuma nego mi samo izbrise profil
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh