Badoo

Kao prvo,ne zelim badoou placat nista,tako da uopce ne znam ko me je lajkao. A naravno, kad udjem u lajk dislajk da veci dio kliknem negativno, sve one ruzne,predebele,premrsave,predaleke ili prestare. Od ovih sto se jave pretpostavljam da su dvi trecine s laznim slikama i profilima, a od tog barem pola muskih drkatora pod zenskim profilima. Tako da, ostaje nam malen postotak pravih i onih koje među 500 poruka zainteresira baš naša...😉
 
Pa imam ja lajkova al ja to kliknem X de ajde valjda cu birat i ja a ne ko jadnik jebat sve sto se krece

Kad vidim na sta lice ma odma dovidenja il je debela il ne lici ni na sta to odma X

Tamo su ili instagramuse ili ne znaju sta oce previse umisljene lajka te ti odgovoris ona nestane nema je vise

A to nema ons ma jel bogati do sad se jebavala sad uvodi pravila pa necu je ja zenit nek razguli s tim i ja je mogu samo pojebat ko i svi ostali nek ne ocekuje da cu odma nesto imat s njom nakon 1 kave
Ni najveca kurvetina nece napisat da zeli jednokratni seks ili avanturu, tako da na to ne treba obracat paznju. Pa ni mi kad nadjemo ne zelimo samo jednom nego vise dana i mjeseci ako nam paše...
Ali nam odgovaraju i one jednokratne, kojima odmor zavrsava sutra ili preksutra putuju u drugi grad.😂
 
Badoo je aplikacija izmišljena da izvlači lovu od napaljenih drkaroša i naivaca.Hrpa lažnih profila,trolanja i gomila umišljenih iskompleksiranih cura.
Osim ako niste Brad Pitt ili Leo Dicaprio kad su imali 20 godina zaobiči u širokom luku,bolje je tu lovu potrošiti na pametnije stvari,uštediti eure pa pravac Beč i izjebati se pošteno za par stotina eura.
Koristio sam to kao i neke druge stvari poput Iskrice,Smokve i sl...sa nikakvim uspijehom i znam gomilu ljudi koji su isto probali i ispušili lovu pa ostali suhe čune :D
 
Badoo je aplikacija izmišljena da izvlači lovu od napaljenih drkaroša i naivaca.Hrpa lažnih profila,trolanja i gomila umišljenih iskompleksiranih cura.
Osim ako niste Brad Pitt ili Leo Dicaprio kad su imali 20 godina zaobiči u širokom luku,bolje je tu lovu potrošiti na pametnije stvari,uštediti eure pa pravac Beč i izjebati se pošteno za par stotina eura.
Koristio sam to kao i neke druge stvari poput Iskrice,Smokve i sl...sa nikakvim uspijehom i znam gomilu ljudi koji su isto probali i ispušili lovu pa ostali suhe čune :D
Očito nisi vješt u dopisivanju kao i tvoji polupismeni frendači
 
Da dam mali osvrt na temu, nakon mozda nekih 10 dana koristenja ovog cuda, evo ja nisam neki ljepotan ali na slikama izgledam ljepse nego uzivo , ono slike su mi po mojoj nekoj ocjeni, 6,5 od 10, e sad lajkujem skoro pa sve , rijetko koja uzvrati lajk a kad uzvrati i ja se javim razgovor nula doslovno, iako se trudim sastaviti smislenu recenicu. U ovih 10 dana dobio sam nekih 7 lajkova prvi, tj zene su mene lajkovale prve ali to su vecinom starije od mene 10 godine ili one bas ne lijepog izgleda ali opet javim se ja svvakoj ali bez nekog veceg uspjeha, samo je jedna bila zainteresovana za avanturu ali ona mi bila daleko.
Po nekom mom misljenju tamo e zene dijele na 1. neugledne koje niko nece 2. udate sa djecom 3. instagramuse 4 koje su na prvu ljepotice ali akad udjes u razgovor s njima utuse te kako ih je bivsi prevario kako ne vjeruju muskarcima, dodje ti da se ubijes i 5 mozda najredja kategorija tj one koje traze avanturu, one ne budu puno na badoo par dana i kad nadju nekog brisu ga
to su neke moje ocjene nakon 10 dana, dam osvrt nakon mjesec ako ga budem korsitio dotad
 
m
Da dam mali osvrt na temu, nakon mozda nekih 10 dana koristenja ovog cuda, evo ja nisam neki ljepotan ali na slikama izgledam ljepse nego uzivo , ono slike su mi po mojoj nekoj ocjeni, 6,5 od 10, e sad lajkujem skoro pa sve , rijetko koja uzvrati lajk a kad uzvrati i ja se javim razgovor nula doslovno, iako se trudim sastaviti smislenu recenicu. U ovih 10 dana dobio sam nekih 7 lajkova prvi, tj zene su mene lajkovale prve ali to su vecinom starije od mene 10 godine ili one bas ne lijepog izgleda ali opet javim se ja svvakoj ali bez nekog veceg uspjeha, samo je jedna bila zainteresovana za avanturu ali ona mi bila daleko.
Po nekom mom misljenju tamo e zene dijele na 1. neugledne koje niko nece 2. udate sa djecom 3. instagramuse 4 koje su na prvu ljepotice ali akad udjes u razgovor s njima utuse te kako ih je bivsi prevario kako ne vjeruju muskarcima, dodje ti da se ubijes i 5 mozda najredja kategorija tj one koje traze avanturu, one ne budu puno na badoo par dana i kad nadju nekog brisu ga
to su neke moje ocjene nakon 10 dana, dam osvrt nakon mjesec ako ga budem korsitio dotad
ova sto kazes da je izdaleka.. jel to mozda jedna starija sa otoka?
 
Iz osobnog iskustva. Da, može se ševiti po badoou. Nisam naletio ni na jednu prostituku. Sve "normalne" žene, iako -normalno- uzmi s zrnom soli.
"1. neugledne koje niko nece 2. udate sa djecom 3. instagramuse 4 koje su na prvu ljepotice ali akad udjes u razgovor s njima utuse te kako ih je bivsi prevario kako ne vjeruju muskarcima, dodje ti da se ubijes i 5 mozda najredja kategorija tj one koje traze avanturu, one ne budu puno na badoo par dana i kad nadju nekog brisu ga"
Ovo je dosta dobar opis.
Dobar dio tamo ih ne traži seks, i ne znam točno koji kurac uopće traže.
Shema je zapravo jednostavna. Obzirom da si (vjerojatno) musko, swipeaš sve u desno. Neka od njih možda swipea tebe i onda kreće dotipkavanje.
Pripremi se na dvije stvari. Nemotivirane razgovore i srozavanje standarda ako ti je bas jako do ckepi, a presiromašan si platit kurvu.
To rečeno, svakako se može.
 
Iz osobnog iskustva. Da, može se ševiti po badoou. Nisam naletio ni na jednu prostituku. Sve "normalne" žene, iako -normalno- uzmi s zrnom soli.
"1. neugledne koje niko nece 2. udate sa djecom 3. instagramuse 4 koje su na prvu ljepotice ali akad udjes u razgovor s njima utuse te kako ih je bivsi prevario kako ne vjeruju muskarcima, dodje ti da se ubijes i 5 mozda najredja kategorija tj one koje traze avanturu, one ne budu puno na badoo par dana i kad nadju nekog brisu ga"
Ovo je dosta dobar opis.
Dobar dio tamo ih ne traži seks, i ne znam točno koji kurac uopće traže.
Shema je zapravo jednostavna. Obzirom da si (vjerojatno) musko, swipeaš sve u desno. Neka od njih možda swipea tebe i onda kreće dotipkavanje.
Pripremi se na dvije stvari. Nemotivirane razgovore i srozavanje standarda ako ti je bas jako do ckepi, a presiromašan si platit kurvu.
To rečeno, svakako se može.
Sve receno
 
Iz osobnog iskustva. Da, može se ševiti po badoou. Nisam naletio ni na jednu prostituku. Sve "normalne" žene, iako -normalno- uzmi s zrnom soli.
"1. neugledne koje niko nece 2. udate sa djecom 3. instagramuse 4 koje su na prvu ljepotice ali akad udjes u razgovor s njima utuse te kako ih je bivsi prevario kako ne vjeruju muskarcima, dodje ti da se ubijes i 5 mozda najredja kategorija tj one koje traze avanturu, one ne budu puno na badoo par dana i kad nadju nekog brisu ga"
Ovo je dosta dobar opis.
Dobar dio tamo ih ne traži seks, i ne znam točno koji kurac uopće traže.
Shema je zapravo jednostavna. Obzirom da si (vjerojatno) musko, swipeaš sve u desno. Neka od njih možda swipea tebe i onda kreće dotipkavanje.
Pripremi se na dvije stvari. Nemotivirane razgovore i srozavanje standarda ako ti je bas jako do ckepi, a presiromašan si platit kurvu.
To rečeno, svakako se može.
ma i ne ocekujem nista da ce biti na badoo, meni je to vise eksperiment
ps, pogrijesio sam pod broj 2 htio sam napisati razvedene s djecom
 
Vecinom su tamo razvedene s djecom,s kojom god sam bio je bila takva,i jebali se par mjeseci i to je bilo to...kak veli kolega da se naci,samo nekad isto po par mjeseci nista i onda se dopisivas sa 2 ili 3 odjednom
 
Vecinom su tamo razvedene s djecom,s kojom god sam bio je bila takva,i jebali se par mjeseci i to je bilo to...kak veli kolega da se naci,samo nekad isto po par mjeseci nista i onda se dopisivas sa 2 ili 3 odjednom
Malo kao sezonsko voce, da. Ima nekih veza koje su uspjele iz takvog oblika upoznavanja, mada je margina uspjeha za to veoma niska. Ali ti koji citas ovo iz interesa, zapamti jednu stvar. Ukoliko nisi, tipa, morski konjic, puz ili jednostanicni organizam, vrijedi pravilo da se muzjak uvijek takmici oko zenke. To je bioloska istina. Kod homo sapiensa, jos je gore jer mi imamo te neke potpuno izmisljene stvari kojima dajemo vaznost. Svjetski prosjek je 101 muskarac na 100 zena. Iako razlika cini vise faktora. Sturo statisticki Katar ima najvisu razliku muskaraca prema zenama 2.87, dok Siera Leone ima 0.97 u korist zena.
Poznavajuc da je zeni uvijek lakse doci do muskarca nego obrnuto, zapitaj se sto te zene zapravo rade na dejting sajtovima. Zivot ce ti bit gro laksi.
 
Isto tako, da nadovezem na onu nezainteresiranost. Daj ChatGPTu da roleplaya. Tesko mi je palo priznat, ali ima bolje ulete od mene, s tim da nisam potpuni sociodebil.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh