Badoo

a baš, ovo si dobro rekao. takve su negdje čule priču da je nekad neko davno na badoo/tinderu upoznao nekoga i da se to s godinama pretvorilo u brak, djecu bla bla, našla princa na bijelom konju i ostala preseravanja. i sad kad ima je karanje dopizdilo postavljaju uvjete, ništa ONS, samo ozbiljno i takve stvari. neman ništa protiv takvog stava ali na badoo i tinder nemoj me j*bati s takvim pričama.
Ma kakve veze na Tinder i Badoo. To su aplikacije gdje upoznaš nekoga za neobavezno druženje i to je to. Najbolje su mi ove rastavljene što neće ONS. Pa što biš ti sa 40 g. i djetetom iza sebe. Držala bi se za ruke i išla u kino. Na kraju se sve svede na to da sve žele samo seks ali neke to napišu otvoreno a neke to upakiraju. Kao želim vezu a zapravo samo želi seks
 
Sve bi kao vezu a na kraju se sve svede na seks,imao sam ih podosta takvih na badoo,bilo jedno vrijeme malo zatisje sad imam opet jednu frisku,dogovaramo se za kavu,zenska dobro izgleda,i bez djece i braka iza sebe,vidjet cemo....
 
Mos mislit kaki ce to bit dogovor meni sve spadne na 0 bodova znaci ona se javi meni ne ja njoj i ja odgovorim i tu je kraj kakva kava to preko badooa vidit nemos
 
Bit ce 100 posto.....s kojom god sam dogovarao kavu s tom sam se i nasao uzivo,e sad s nekom je islo i dalje s nekom ne,sve ovisi naravno...treba imat dobru spiku,zafrkancija...
 
Koju spiku bokte kad su sve mutave a te sto su mene zvale na kavu su neke debele nikakve koje niko nece jebat pa necu ni jq nikakva kava samo obrisem badoo i napravim novi
 
Eto opet lajk od neke ne vidim sliku blurano je ukljucim premium odma sam obriso racun i ponovo napravio nisam ni uzvraco lajk
 
@air c gun pa sve me lajkaju il debele il nikakve koje niko nece e pa bogami necu ni ja

A ove sto valjaju je neka stidljiva bar je tak napisala na storyu znaci teska kurcina kd badooa
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh