Badoo

Glupost nema tu ništa,samo ti uzme lovu,a sve lažnjaci prevara....Ja probao ,ali nisam ništa uplaćivao i odmah sam prijavio i odjavio...blokirao
 
Ja dobio 7 lajkova u tjedan dana a lajko sam ih valjda tisucu. Uopce ne gledam nego sam swajpam u desno da vidim oce bilo ko lajkat i uspio eto 7 lajkova dobit 😂. U chatu s njima nula bodova, sve robotski odgovaraju, totalno nezainteresirano, a sve su ili jako grde ili jebeni kitovi. Evo cak sam naletio na profil jednog tipa koji se osjeca ko zena i koji pise da se moramo malo potrudit i poslat nesto posebno i da ce svaku dosadnu poruku tipa: bok, kako si? ignorirat. Tak da moramo se malo potrudit vise, kupovat te kredite stalno, izgledat iznad prosjecno i spikica obavezno, pa ce past neka zena s kurcem valjda.
 
Sve su ti to lažnjaci i dopisivanje sa računalom....Prevara da ti uzme lovu....!!!! Nemoj biti naivan!!!!!
 
Ma to ti je jedna velika sprdačina!!!! Odjavi to i blokiraju.Isto kao i Tinder inte kojekakve gluposti poput Badu ,Tindera itd ...
 
Jel bolji Badoo ili Tinder?
iman dosta iskustva na badoo i tinder i mogu reći da se može "jebat a da ne platiš" ali to je jako rijetko, treba previše uložit truda plus to su aplikacije napravljene da te namame da platiš da sebi digneš popularnost. ugl. bolje platit kurvu nego se s ovim zajebavati. a sad jel bolji badoo ili tinder ja bi rekao tinder nekako je veći izbor cura ali moraš biti svjestan da cure tu većinom dižu sebi ego ili očajno žele nekoga za vezu.
 
iman dosta iskustva na badoo i tinder i mogu reći da se može "jebat a da ne platiš" ali to je jako rijetko, treba previše uložit truda plus to su aplikacije napravljene da te namame da platiš da sebi digneš popularnost. ugl. bolje platit kurvu nego se s ovim zajebavati. a sad jel bolji badoo ili tinder ja bi rekao tinder nekako je veći izbor cura ali moraš biti svjestan da cure tu većinom dižu sebi ego ili očajno žele nekoga za vezu.
Jel ima još neka aplikacija koja je dobra za uhvatiti cure/dame željne druženja i seksanja, a da nisu klasične prostitutke. Da daju samo za pare.
 
Jel ima još neka aplikacija koja je dobra za uhvatiti cure/dame željne druženja i seksanja, a da nisu klasične prostitutke. Da daju samo za pare.
nekome je dobar seeking ali tamo funkcioniraju svi više manje na sugar baby/daddy odnosu. ostalo su sve neke aplikacije di nema baš ljudi ili ja samo ne znam za ostale ako neko zna nek me razuvjeri.
 
Može se naći i na Tinder i na Badoo. Ali to su uglavnom rastavljene. Ja sam nedavno uhvatio tako jednu rastavljenu, bila je čak i vrlo zgodna. Curu od cca 23-25 god koja je jako zgodna teško je uhvatiti jer je konkurencija ogromna. Meni je frendica rekla (ne izgleda ništa posebno) da ona ima oko 150 ljakova na Tinderu. Ja ih imam možda 10-ak i to su uglavnom profili bez slika cura (dakle ružne cure)
 
Ma nemos nist uhvatit sad su jos pocele srat nema ons traze vezu pa to nek si nadu nekog levata za vezu kom trebaju te pregazene svima davale sad odjednom nema ons
a baš, ovo si dobro rekao. takve su negdje čule priču da je nekad neko davno na badoo/tinderu upoznao nekoga i da se to s godinama pretvorilo u brak, djecu bla bla, našla princa na bijelom konju i ostala preseravanja. i sad kad ima je karanje dopizdilo postavljaju uvjete, ništa ONS, samo ozbiljno i takve stvari. neman ništa protiv takvog stava ali na badoo i tinder nemoj me j*bati s takvim pričama.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh