Badoo

twoo I badoo su najlaksi za nac žene za sex. samo morate znati sa njima pričat. ja sam imao uspjeha na oba i ful je jednostavno ali... ovisi I što tražiš. ja sam tražio dugoročniji sex ne samo jednu noć, pa možda i zato
 
Ja sam na badoo nasao par zenskih,vidjali se par mjeseci pa opet dalje u potragu,mada u zadnje vrijeme bas se ne javlja ni jedna,mozda jer nisam nijednom platio ono clanstvo ili kaj je razlog neznam....two nisam koristio nikad
 
A da,nijedna ne kaze da zeli seks za jednu noc,nego kao za nesto ozbiljnije a ustvari se zeli pojebati par puta i to je to,jer su i vecinom rastavljene s djecom koje zele samo kurac povremeno jer nemaji bas vremena ni volje za nesto vise
 
Jel ima tu netko da je iz Gospica,da pitam za jednu zensku koju sam karao ljetos i prosle godine,inace ona zivi i radi dolje,mozda ju netko od vas karao isto,preko foruma sam ju nasao
 
Mislim da pise na pocetku koje je pitanje...a naravno da si svako protumaci kak hoce,jer ste tu svi veliki ševci blago vama
 
Pitanje za one koji koriste Badoo već koju godinu. Je li "se ponuda" smanjila u usporedbi od prije 2-3 godine?
Nisam korisitio Badoo par godina, sad sam ga napravio opet prije koji dan. I od tad svaki put kad filtriram cure, vidim stalno isti krug cura.
Prije se sjećam da bi bilo i poznatih, poput udane susjede... a sad mi se stalno iste vrte, neovisno o lokaciji i godinama? trebam platiti šta, pa da ih bude više?
Ps: nisam izbirljiv, nego stvarno pitam :D
 
Ovo što je pisao Pastuh, živa istina... Uvijek jedne te iste...! Nešto su oni smuljali..., nekad sam imao pretplatu, al im sad baš ne dam..., za svaku sitnicu traže dodatno plaćanje... Šteta da nema više Twoo, bio je puno bolji, a ova sad njihova stranica nova POF je totalno bez veze... Gora i od Badooa...
 
Prije se znalo svako malo neku zensku naci a sad kak kazes u zadnjih godinu dvije nista,nula bodova...makar i stisnes da ti se svidja al one to najvjerojatnije ne vide uopce,mora se platit taj badoo premium il kak se vec zove
 
Čak i nije problem platit, kad bi znao da me očekuje nešto veća "ponuda". Ovako kad vidim aktualne i uvijek da su sve iste, omjer muškaraca na profil jedne vjerojatno izgleda tako da 1 cura/žena dobije poruke od bar 50 muških... :ROFLMAO:
baš bih volio čuti iskustvo nekog tko je koju godinu aktualan tamo i sad plaća premium članstvo... da usporedi prije koju godinu i sada.
 
Ima jedna fora, kad pravite profil nemojte staviti muski pol, umjesto toga izaberite "drugo" pa tamo izaberite kao da ste neodlucni, nesto slicno a ima i opcija da se ne vidi na profilu vas pol. I onda i opcijama ima da birate osobe koje traze zene i osobe koje traze muske pa ima vise izbora, ali mislim da je i to beznadezno
 
Mozda se javi netko tko placa clanstvo pa da cujemo jel se njemu vise zenske javljaju ili isti kurac ko i kad ne placas
 
Isto sto sam primjetio (mozda je to sad normalno postalo, ja badoo nisam koristio koju godinu), neke cure koriste ga samo za pumpat ego ili usmjerit na svoj Instagram... primjera radi, cak sam jednu iz moga mjesta nasao slucajno na Badoo. Nista posebno uzivo, ali na FB zivi od lajkova, pa vidim da joj i Badoo sluzi kao reklama za Instagram... i lajkove.
 
badoo našao hrpu, 3 legle, 3 htjele, 2 čekam xD. Nije teško, ali nema onog "napaljen sam" idem danas naći. Min 3-4 dana dopisivanja itd i sve skoro popuste. Ako odgovore na prvu poruku onda 90% njih hoće nešto i dalje
 
Čak i nije problem platit, kad bi znao da me očekuje nešto veća "ponuda". Ovako kad vidim aktualne i uvijek da su sve iste, omjer muškaraca na profil jedne vjerojatno izgleda tako da 1 cura/žena dobije poruke od bar 50 muških... :ROFLMAO:
baš bih volio čuti iskustvo nekog tko je koju godinu aktualan tamo i sad plaća premium članstvo... da usporedi prije koju godinu i sada.
Što se tiče omjera muških i ženskih,to ti ovisi odakle si.U slavoniji nema nikog na badoo. Par ženskih godinama već.Zgareb je ok za takve stvari iako i tamo ima puno više likova ali barem ima i ženskih.Premium ne treba kupovat, bolje je kupit bodove, pa onda možeš slat poruke kome želiš bez da se obostrano lajkate.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh