Badoo

Najveća nemoć muškarca i udarac na ego je kad muškarac ne zna zavest ženu i bit zanimljiv i domišljat. Istina je da ima žena koje glumataju, ali brate mili ima ih i normalnih puno vise nego muškaraca . Treba samo malo klikere uključiti, dobra spika, sarkazam, jbg svi bi jebali bez dobre spike, a i dobra spika ti nije garancija! Uz to treba imat i love da izvedeš djevojku na vino ili večeru Al ne pričamo o milionima nego da izdvojis 50-70 e za neku večeru finu; sto te košta otvorit curi vrata od auta. Male stvari a puno znače. Sretno svima!
 
Pozdrav ekipa, razmišljam o tom badoo-u da ga napravim al nekak sam još neodlučan pošto sam tek prije 5 dana izašo iz preduuge veze pa da ne bi naletio na neke poznanice ili frendice od bivše haah. Vidim tu neki dečki imaju iskustva, ak netko zna neku koja bi bila dobra nek mi javi. Pomozite palom bratu 🤣
 
Pozdrav ekipa, razmišljam o tom badoo-u da ga napravim al nekak sam još neodlučan pošto sam tek prije 5 dana izašo iz preduuge veze pa da ne bi naletio na neke poznanice ili frendice od bivše haah. Vidim tu neki dečki imaju iskustva, ak netko zna neku koja bi bila dobra nek mi javi. Pomozite palom bratu 🤣
pa kaj te boli k ak naletis, izjebi joj sve frendice, cak i onu debelu
 
Pozdrav ekipa, razmišljam o tom badoo-u da ga napravim al nekak sam još neodlučan pošto sam tek prije 5 dana izašo iz preduuge veze pa da ne bi naletio na neke poznanice ili frendice od bivše haah. Vidim tu neki dečki imaju iskustva, ak netko zna neku koja bi bila dobra nek mi javi. Pomozite palom bratu 🤣
iskreno bježi od badooa, to je postalo takvo sranje da to nisu istine. mislim nećeš se usrećit s tim aplikacijama svakako ali ako već želiš nešto onda izaberi tinder
 
Uglavnom, brijem da ću probati taj tinder, ak niš drugo nekak mi vizualno izgleda privlačnije. Ma stvar je u tome što sam se sad natrpao poslom da puno ne razmišljam o bivšoj, pun kurac vremena je otišlo u vjetar s njom a nisam jebo od kolovoza, neš sitno. I sad mi fakat treba neka da se ispucam.
 
Badoo je kurcina
Ja se ne bih složio s tobom,definitivno...sredinom godine negdje našao jednu ludaru 55godina iz Lošinja..dolazila mi konstantno u Karlovac..žena stvarno uziva u svemu..udarao ju nekih 4 mjeseca i to gotovo svaki dan kako bila kod mene ili ja kod nje ...pristajala apsolutno na sve ,čak 2x i na trojku.....trenutno servisiram dvije iz Zagreba o kojima nekih detaljnije...tako da to što kažete da je Badoo kurčina, pada u vodu
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh