Atraktivna crnka

Zvao sam je nedavno, po glasu mi se odma cinilo da je pijana,al reko ok moze to biti i zabavno... Posto me jedna odugovlacila 20 minuta, reko idem ipak do nje... Dodem na adresu koju mi je dala,trnjanjska kod lisinskog, iza suda, kucni broj je bio uglavnom iznad nekog kafica, mislim da cak 38 ako se dobro sjecam... I ja cekam, cekam zovem da sam stigo ali nista badava 🤦‍♂️znaci kurcinaaaaaa🤦‍♂️
 
Možda je dobila koji kilogram u odnosu na slike ali slike su njene i žena je top i ima 30 i kusura godina
 
Viki crna.
Bio sam kod nje prije 2 godine, lokacija iza Palače pravde preko puta Trnjanke. Smještaj neuredan stan, vjrv ga djeli s još nekom curom. Cura je zgodna, slike su 100% njene i sve govore, iznad svega top guza.
Međutim, nije od neke posebne akcije čisti automatizam i rutinsko odrađivanje, oral i sex sa. Možda netko drugi ima bolje iskustvo i možda joj je bio samo loš dan.
Uglavnom žao mi je da nisam otišao umjesto kod nje preko puta na janjetinu, definitivno bi barem jeftinije prošao ako ne i zadovoljniji.
 
Viki crna.
Bio sam kod nje prije 2 godine, lokacija iza Palače pravde preko puta Trnjanke. Smještaj neuredan stan, vjrv ga djeli s još nekom curom. Cura je zgodna, slike su 100% njene i sve govore, iznad svega top guza.
Međutim, nije od neke posebne akcije čisti automatizam i rutinsko odrađivanje, oral i sex sa. Možda netko drugi ima bolje iskustvo i možda joj je bio samo loš dan.
Uglavnom žao mi je da nisam otišao umjesto kod nje preko puta na janjetinu, definitivno bi barem jeftinije prošao ako ne i zadovoljniji.
Možda loš dan?

Uvijek je u onim dnevni najam stanovima preko puta Trnjanke.
Ja sam bio par puta, jednom bila punija, pa idući put kad sam ju potrefio bila dosta fit.

Bila raspoložena za small Talk, pričali, pušila bez i poslije seks sa.

Šta jest jest, jedna od stvarno odličnih guzica za probat…
 
Ja ju zvao jucer neznam koliko puta i il zvoni ili zauzeto,bio na Krugama pa rekoh da navratim odmah do nje al nis....pa sa onom strastvenom Anom ili drugi oglas Laura,ista osoba mislim,pitam ju oko 12 jel mogu oko 14h doci,kaze ona moze,zovem ja nju oko 14 zvoni ili zauzeto,na appu svako malo na vezi i saljem poruke ne odgovara,cekam tamo skoro sat vremena i onda mi odgovori da je gazdarica kod nje u stanu,da ce mi javit kad ode,ode jos 20min i nista,reko kaj gazdarica stana isto tak dugo jebe🙈😂😂😂
 
Viki crna.
Bio sam kod nje prije 2 godine, lokacija iza Palače pravde preko puta Trnjanke. Smještaj neuredan stan, vjrv ga djeli s još nekom curom. Cura je zgodna, slike su 100% njene i sve govore, iznad svega top guza.
Međutim, nije od neke posebne akcije čisti automatizam i rutinsko odrađivanje, oral i sex sa. Možda netko drugi ima bolje iskustvo i možda joj je bio samo loš dan.
Uglavnom žao mi je da nisam otišao umjesto kod nje preko puta na janjetinu, definitivno bi barem jeftinije prošao ako ne i zadovoljniji.
Realan komentar
 
To i ja cekam da javi neko nesto al niko nista....
Evo da dam i ja obol malo, do sad sam bio vecinom pasivan clan foruma pa da se ukljucim malo. Dogovor konkretan, ne znam kako inace al s menom je bila dosta lezerna i zamolila me da rijesim neke pive ako je moguce, to je bilo u onom lokdavnu kurcupalcu, dosa na adresu otvara mi vrata prvi dojam dobar, malo je ima ali noge i dupe top, u faci je dobra, meni jebozovna, tamnoputa tamna kosa skroz po mom gustu, malo procaskali popili pivu pa masaza pa oral pa i nesto vise na njenu inicijativu iako sam dosa samo na masazu, nisan se zalio. 300 veverica osa skroz zadovoljan i vratit cu se.
 
Evo moje iskustvo s crnom panterom.

Bio poćetkom 11og mjeseca službenu u ZG, dogovorim se s njom u pet sati.

Krenem ja pravovremeno da budem u pet kod nje, pita ona u 4 i 10 da kad ću ovamo. Odgovorim da ću biti toćno ili par minuta prije pet kod nje. "Ajd drugi dan sori" njen odgovor.

Ekstra sam skratio taj dan posao da stignem do nje. Popizdim, ali se smirim.

Sad poslije Božića zovem, javi se. Ćudo!

Pitam, jer se možemo za dva sata vidjeti. Veli ona da nazovem opet kada je tamo.

Zovem opet, ništa.

Zovem malo kasnije, opet ništa. Kasnije par puta preko dana, ništa

Zovem drugi dan, opet ništa (zvoni ali nitko se ne javlja).

Zovem kasjije poklopi ona meni.

Koji joj je vrag?!? Niti nisam bio bezobrazan niti ništa. Može mi to netko objasniti...? Pošto na slikama ima trenirano tjelo (ful se palim na mišićave!) htio bih ju iskusiti. Ako mi se ovih dana ne javi onda ću ju otpisati!
 
Evo moje iskustvo s crnom panterom.

Bio poćetkom 11og mjeseca službenu u ZG, dogovorim se s njom u pet sati.

Krenem ja pravovremeno da budem u pet kod nje, pita ona u 4 i 10 da kad ću ovamo. Odgovorim da ću biti toćno ili par minuta prije pet kod nje. "Ajd drugi dan sori" njen odgovor.

Ekstra sam skratio taj dan posao da stignem do nje. Popizdim, ali se smirim.

Sad poslije Božića zovem, javi se. Ćudo!

Pitam, jer se možemo za dva sata vidjeti. Veli ona da nazovem opet kada je tamo.

Zovem opet, ništa.

Zovem malo kasnije, opet ništa. Kasnije par puta preko dana, ništa

Zovem drugi dan, opet ništa (zvoni ali nitko se ne javlja).

Zovem kasjije poklopi ona meni.

Koji joj je vrag?!? Niti nisam bio bezobrazan niti ništa. Može mi to netko objasniti...? Pošto na slikama ima trenirano tjelo (ful se palim na mišićave!) htio bih ju iskusiti. Ako mi se ovih dana ne javi onda ću ju otpisati!
Neće ti se ona dogovarati za “termine” po 2 sata unaprijed ili u XX:XX sati 🙂

Nju zoveš i za susret u idućih 30 - 60 minuta…

Bar sam ja tako…
 
Ja kad sam je nazvao dogovorili smo temin i kad sam je zvao za nalazak javila mi se zadihana dok je primala kurac i kaže "imam sad jednog malog dođi za pola sata ako hoćeš" ...bio jednom i više nikad.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh