ANDIAMO CLUB - Villach

Jedno pitanje @AS136 : kada se ide preko Korenskog sedla, treba li se plaćati austrijska vinjeta, ako se držim magistralne ceste? Ili da idem prema Wellcumu na Coccau Valico? Ako budem išao da me ne opale po džepu. Hvala unaprijed na odgovorima 🙂
 
Jesam. Odlučio sam se za Wellcum, jer imaju uključeni hotel. Bio sam skeptičan prije dolaska da to ne može biti dobro kao što pričaju, ali nakon 4 dana provedena tamo potvrđujem da je još bolje. Raj postoji! Wellcum je jednostavan za naći, samo upalite navigaciju kada prođete tunel na ulasku u Austriju( put ako idete iz smjera Zagreb-Ljubljana). Hotel i klub plaćate odmah na recepciji, te dobivate ogrtač,papuče,ključeve ormarića i sobe( naravno možete ići i samo u klub, ne morate biti kod njih u hotelu). U klubu su gotovo sve žene gole u štiklama. Od podne pa do zatvaranje ih je bar 30 unutra tako da svatko može naći nešto. Nije bitno koliko imate godine i kako izgledate. Šanse su 101% da ćete naći žensko. Što ste naravno mlađi i što bolje izgledate biti ćete brži u pronalasku. Budući da ja imam 23 za meni su uvjek prilazile, da ne kažem otimale se za mene. Nisam izbirljiv i sve su mi lijepe tako da ni jednu nisam odbio. Ako sam, dobro izbrojao bio sam sa 12 različitih žena i jebao 15 puta u 4 dana. Najmlađa sa kojom sam bio imala je 22, najstarija 32. Savjet ako planirate malo više akcije je da ponesete viagru ili nešto za potenciju, jer sam ja nakon 12 puta morao otići u susjedni WIllach u sex shop po neke tablete za potenciju samo da se lakše probudi. Cijene žena su od 100€ ( pušenje i klasično) pa do 500€ za fantazije ili po nekoliko tisuća da bude s Vama cijelu noć. Možete probati apsolutno sve što Vam padne napamet. Budući da sam ja poprilično perverzan odlučio sam gotovo sve i probati (klasično,blowjob,licking,squirting,threesome,anal, foot fetish,prostate masage,strap on,piss on dick,piss on mouth, sado mazo,erotig masage, shower together, public blowjob.. nadam se da nisam nešto izostavio). Savjet da idete svaki put u njihove sobe pogotovo, ako planirate nešto žešće. Sve sobe imaju tuš i maksimalno su čiste. Posteljina se mijenja nakon svakog puta. Imate i 3 saune. Ja ih ne volim pa nisam baš zalazio, masažu koja se plaća( nisam probao) i đakuzi i bazen vani. U bazen i đakuzi nije dozvoljen ulaz ženama. U đakuziu sam bio i odličan je. Cijene pića su 8-10€ za mješavine. Sokovi i voda su besplatni. Luksuznije boce su nekih 150€. Jedina zamjerka hrana je uključena u cijenu, ali meni je bila odvratna industrijska. Ako se odlučite spavati u hotelu sobe su odlične i čiste se svaki dan. Sve u svemu moja ocjena za Wellcum je raj na zemlji! Također idem opet sredinom 4.mjeseca, ako netko želi može ići samnom ( ruta Osijek-Zagreb-Ljubljana-Wellcum). Andiamo je udaljen 20 minuta od Wellcuma pa se i on može posjetiti.
hahah bome jesi malo perverzan....al kako je (pred kim) i gdje izveden taj public BJ :)
 
Jedno pitanje @AS136 : kada se ide preko Korenskog sedla, treba li se plaćati austrijska vinjeta, ako se držim magistralne ceste? Ili da idem prema Wellcumu na Coccau Valico? Ako budem išao da me ne opale po džepu. Hvala unaprijed na odgovorima 🙂
Nisam baš upoznat sa putevima, pa ne znam točno reći, ali svakako savjetujem da se uzme ona od 7 dana. Bolje žrtvovati 10€, nego mogućih 150€ kazne.
 
hahah bome jesi malo perverzan....al kako je (pred kim) i gdje izveden taj public BJ :)
Public BJ i public sex možeš raditi u erotskom kinu. Nitko se neće buniti niti ti prigovoriti. Kad sam ja bio tamo sa ženskom otišao sam na zadnje sjedalo u kut. Sjedile su još dvije ženske na početku kina. U roku par minuta su ušla 3 lika jedan po jedan samo vidjeli i izašli.
 
Pozdrav, javi se kada ces ici gore - mislim da bih išao s tobom. U Čakovcu sam pa podijelimo i sve troškove puta.
 
ne treba.
ne znam iz kojeg dijela HR ideš prema gore ali samo se drži magistralne ceste i nema problema.
Iz pravca ZG, naravno idem. Kontao sam preko Podkorena i Kranjske gore na Korensko sedlo pa onda prema Villachu. Malo da se nadišem vazduha i nakupim ozona na planini 🙂 Ali što kaže kolega, bolje platiti 10 eura pa ne razmišljati hoće li biti kakvih neplaniranih dešavanja na putu ( zatvorena cesta i preusmjerenje saobraćaja npr).
 
Iz pravca ZG, naravno idem. Kontao sam preko Podkorena i Kranjske gore na Korensko sedlo pa onda prema Villachu. Malo da se nadišem vazduha i nakupim ozona na planini 🙂 Ali što kaže kolega, bolje platiti 10 eura pa ne razmišljati hoće li biti kakvih neplaniranih dešavanja na putu ( zatvorena cesta i preusmjerenje saobraćaja npr).
uvijek bi odabrao Korensko sedlo. krajolik, svježi zrak, a ne vinjeta i Karavanke koje se plaćaju posebno ako me sjećanje dobro služi... sa time si već na 20€.... a to je možda nadoplata za anal. :))
 
Iz pravca ZG, naravno idem. Kontao sam preko Podkorena i Kranjske gore na Korensko sedlo pa onda prema Villachu. Malo da se nadišem vazduha i nakupim ozona na planini 🙂 Ali što kaže kolega, bolje platiti 10 eura pa ne razmišljati hoće li biti kakvih neplaniranih dešavanja na putu ( zatvorena cesta i preusmjerenje saobraćaja npr).
Sve si dobro napisao osim dvije stvari.
Ides na korensko sedlo, na vrhu je granica, spuštaš se dolje na At strani (pazi jer je uspon/pad u At puno veći nego na Slo strani tj. s At strane je dolina,a na Slo strani skijalište Podkoren na većoj nv). Spuštaš se tom cestom i kad se spustiš voziš ravno do prvog križanja. Na tom T križanju ideš lijevo za Arnoldstein (ne desno za Villach). Nastavljaš vožnju ravno i nakon centra mjesta Arnoldstein ima jedan mostić i nakon mosta ćeš vidjeti tablu desno za Wellcum. Jasno tu ideš desno i cesta te vodi ravno do destinacije.
Meni je mobitel riknuo, a nisam imao auto s navigacijom tak da sam upoznao cijelu okolinu jako dobro i 2 sata tražio i napokon uspješno našao. Gotovo da me prošla volja za svim. :D
Tako da, slijedi ove upute i nećeš pogriješiti. Pazi samo da ti kočnice ne otkažu dok se spuštaš na At strani ;)
 
Sve si dobro napisao osim dvije stvari.
Ides na korensko sedlo, na vrhu je granica, spuštaš se dolje na At strani (pazi jer je uspon/pad u At puno veći nego na Slo strani tj. s At strane je dolina,a na Slo strani skijalište Podkoren na većoj nv). Spuštaš se tom cestom i kad se spustiš voziš ravno do prvog križanja. Na tom T križanju ideš lijevo za Arnoldstein (ne desno za Villach). Nastavljaš vožnju ravno i nakon centra mjesta Arnoldstein ima jedan mostić i nakon mosta ćeš vidjeti tablu desno za Wellcum. Jasno tu ideš desno i cesta te vodi ravno do destinacije.
Meni je mobitel riknuo, a nisam imao auto s navigacijom tak da sam upoznao cijelu okolinu jako dobro i 2 sata tražio i napokon uspješno našao. Gotovo da me prošla volja za svim. :D
Tako da, slijedi ove upute i nećeš pogriješiti. Pazi samo da ti kočnice ne otkažu dok se spuštaš na At strani ;)
Nije li to Würzenpass? A da li se moze i bez slo vinjete iz Arnoldsteina do Ljubljane?
bio bi zahvalan na infu
 
pa nije ovo HAK ! sada ste već smiješni... Google maps, upute, Opcije: izbjegni autoceste i cestarine...
Nisi u toku. Drugar išao za Sloveniju iz Hrvatske, išao sporednom cestom gdje se na plaća vinjeta, međutim...jedan dan zatvori se cesta iz nekih razloga i preusmjere saobraćaj na glavnu gdje je vinjeta obavezna. Policija je momentalno klepila i opalila po džepu svakoga ko je nije imao, on platio 120 eura kazne + 15 vinjeta 😐

Sad da li je to namjerno preusmjereno kako bi se narod oglobio i natjerao na glavne ceste, ostaje misterija....

Zato kupi austrijsku vinjetu i vozi se tih 25 kilometara bezbrižno.
 
Nisi u toku. Drugar išao za Sloveniju iz Hrvatske, išao sporednom cestom gdje se na plaća vinjeta, međutim...jedan dan zatvori se cesta iz nekih razloga i preusmjere saobraćaj na glavnu gdje je vinjeta obavezna. Policija je momentalno klepila i opalila po džepu svakoga ko je nije imao, on platio 120 eura kazne + 15 vinjeta 😐

Sad da li je to namjerno preusmjereno kako bi se narod oglobio i natjerao na glavne ceste, ostaje misterija....

Zato kupi austrijsku vinjetu i vozi se tih 25 kilometara bezbrižno.
upravo zato i jesam u toku. ponoviti ću, nije ovo HAK ili Slovensko obaveščilo ili kako se već zove.... vi na forumu o kurvama pitate da li je neka cesta zatvorena.... pitaj da li prima u guzu, a najebati od policije možeš i na izlasku iz Zg.
 
Nije li to Würzenpass? A da li se moze i bez slo vinjete iz Arnoldsteina do Ljubljane?
bio bi zahvalan na infu
Wurzenpass je austrijski naziv (jasno na njemačkom), a slovenski naziv je korensko sedlo. Isti pass na dva jezika.
Može se i bez slo vinjete ak ideš starom cestom komplet u Slo. Dakle od Kranjske gore (točnije Podkorena do Ljubljane postoji stara cesta).
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh