ANDIAMO CLUB - Villach

Može neka info (najzadnja, najnovija) koliko je ako se nudi: 30min? 40/45min? 1 sat? 90min? 2 sata?

...i da li je išta uključeno: kissing, 69 (liz), oral without condom, deepthroat, cob, cif, cim ?? ili se sve dodatno plaća i koliko

Hvala!
 
Može neka info (najzadnja, najnovija) koliko je ako se nudi: 30min? 40/45min? 1 sat? 90min? 2 sata?

...i da li je išta uključeno: kissing, 69 (liz), oral without condom, deepthroat, cob, cif, cim ?? ili se sve dodatno plaća i koliko

Hvala!
Ovisi od cure do cure, ali postale su malo izbirljive, 30 min je 70, klasika, nema ljubljenja i svaka ima neka svoja pravila...u pravilu za 100-120 mozes s nekim dodatkom
 
Ponesi od 300 do 500 € i lagano
Mozda malo kamagre i to ponesi
Ako mislis da iskoristis do max
Najbolje sjedi biraj posmatraj satak i onda daj joj znak prici ce, ostalo sve dog sa njom
Odi im na stranicu pa vidi koje su kad tamo da mozes ciljat
 
Može neka info (najzadnja, najnovija) koliko je ako se nudi: 30min? 40/45min? 1 sat? 90min? 2 sata?

...i da li je išta uključeno: kissing, 69 (liz), oral without condom, deepthroat, cob, cif, cim ?? ili se sve dodatno plaća i koliko

Hvala!
Bio prije mozda mjesec dana. Bila neka akcija ulaz bio 59e. Ja i frend bili. mogu reci dobro izgledam. I sve i jedna je dosla sjela u krilo htjela dogovor. Bio sam tamo cijeli dan. Mogu reci vrhunski sve od 1 do 10 ukupna ocijena 9. Cijene su 60 eura na dalje. Definitivno cu otici ponovo. I da naravno sto vise evrica vise i zabave
 
Bio prije mozda mjesec dana. Bila neka akcija ulaz bio 59e. Ja i frend bili. mogu reci dobro izgledam. I sve i jedna je dosla sjela u krilo htjela dogovor. Bio sam tamo cijeli dan. Mogu reci vrhunski sve od 1 do 10 ukupna ocijena 9. Cijene su 60 eura na dalje. Definitivno cu otici ponovo. I da naravno sto vise evrica vise i zabave
Da li te recimo naprimjer doživljavaju drugačije recimo ako ne trošiš na Moet-e
 
Da li su dogovori isključivo "vremenski" (pola sata, sat,...) ili može i na foru "do svršetka" (pa ju uz pomoć tabletica "zajebeš")
 
Ma jebo vas Andiamo.
Moras platiti 70e ulaz.
Dogovor kod kurve je minimalnno 70e pola sata.
Znaci dodes unutra, ne mozes ni pice uzeti ni smjestiti se, vec su dvije na tebi, previse su napasne, odmah bi da se ide s njima u sobu..Reko cekaj malo da razgledam, tek sam dosao...odu dvije, dodu nove dvije i tsko stalno u krug.
Ima tako 15 do 30 kurvi ovisi kada dodete koji dan itd...
trecina su dobre,prave picke, trecima su umjetne sve neke sa napucanim usnama i sisama, i trecina su onako,za kurac realno...
Ne nudi svaka isto, sa svakom se moras dobro sve dogovoriti da ne platis bezveze 140e(ukljucujuci ulaz) a ne budes zadovoljan.
Sve su Rumunjke i Bugarke..Tu i tamo koja crnkinja, ali su za kurac.
Uglavnom kad dode do tucanja odete u sobu i tamo kod nekih me smijes ni picku dirati, pusi se sa kondomom...Onda ga namaze onim lubrikantom i kad dode do tucanja, bude mastan ko jebena jegulja, ulazi unutra i me znas da jebes..
Bio sam nekoliko puta ali ne bi vise.
Vratim se doma i opet drkam.
Na dobrome je glasu ali nista posebno. Barem po meni.
 
Ma jebo vas Andiamo.
Moras platiti 70e ulaz.
Dogovor kod kurve je minimalnno 70e pola sata.
Znaci dodes unutra, ne mozes ni pice uzeti ni smjestiti se, vec su dvije na tebi, previse su napasne, odmah bi da se ide s njima u sobu..Reko cekaj malo da razgledam, tek sam dosao...odu dvije, dodu nove dvije i tsko stalno u krug.
Ima tako 15 do 30 kurvi ovisi kada dodete koji dan itd...
trecina su dobre,prave picke, trecima su umjetne sve neke sa napucanim usnama i sisama, i trecina su onako,za kurac realno...
Ne nudi svaka isto, sa svakom se moras dobro sve dogovoriti da ne platis bezveze 140e(ukljucujuci ulaz) a ne budes zadovoljan.
Sve su Rumunjke i Bugarke..Tu i tamo koja crnkinja, ali su za kurac.
Uglavnom kad dode do tucanja odete u sobu i tamo kod nekih me smijes ni picku dirati, pusi se sa kondomom...Onda ga namaze onim lubrikantom i kad dode do tucanja, bude mastan ko jebena jegulja, ulazi unutra i me znas da jebes..
Bio sam nekoliko puta ali ne bi vise.
Vratim se doma i opet drkam.
Na dobrome je glasu ali nista posebno. Barem po meni.
Kaj kad i ovdje doma nije (ne dobiješ) puno bolji osjećaj, a skupo je ko tamo "jebačina" jelo pilo i wellness.
 
Kaj kad i ovdje doma nije (ne dobiješ) puno bolji osjećaj, a skupo je ko tamo "jebačina" jelo pilo i wellness.
Sve to stoji.
A jest,pit i obaviti wallnes ne mozes u miru obaviti a da se ne vjese po tebi cijelo vrijeme
Meni osobno to smeta.
Udes unutra, veliki okrugli sank u sredini , sve kurve za sankom i sve gledaju u tebe.
Moras proc kraj sanka, i samo sto dodes do sanka, vec te prva hvata za ruku.
Bio sam sa kumom nedavno, htjeli smo prvo popit pice na miru,ne mozes od tih napasti nista. Ko na traci,jedna ode druga dode.
Takoder i to pice kosta tamo, triput vise nego bilo gdje.Imas besplatne sokove ,dva radlera ili dva gemista ili dva piva a ostalo se placa.
Jelo je onako, svedski stol, ne bas velikog izbora.
Ima vrijeme vecere tad iskreno ne znam sto se dobije.
Naravno, lijepo je otic,vidjet probat...
Pamtit cu ga kao lijepo iskustvo da se razumijemo.Bio sma nekoliko puta i svaki put po 300e ostavio.
Na kraju opet dosao doma i moram drkat.
Zato je po meni bolje otic u Klagenfurt, Tabaris...Jeftinije prodes
 
Ma jebo vas Andiamo.
Moras platiti 70e ulaz.
Dogovor kod kurve je minimalnno 70e pola sata.
Znaci dodes unutra, ne mozes ni pice uzeti ni smjestiti se, vec su dvije na tebi, previse su napasne, odmah bi da se ide s njima u sobu..Reko cekaj malo da razgledam, tek sam dosao...odu dvije, dodu nove dvije i tsko stalno u krug.
Ima tako 15 do 30 kurvi ovisi kada dodete koji dan itd...
trecina su dobre,prave picke, trecima su umjetne sve neke sa napucanim usnama i sisama, i trecina su onako,za kurac realno...
Ne nudi svaka isto, sa svakom se moras dobro sve dogovoriti da ne platis bezveze 140e(ukljucujuci ulaz) a ne budes zadovoljan.
Sve su Rumunjke i Bugarke..Tu i tamo koja crnkinja, ali su za kurac.
Uglavnom kad dode do tucanja odete u sobu i tamo kod nekih me smijes ni picku dirati, pusi se sa kondomom...Onda ga namaze onim lubrikantom i kad dode do tucanja, bude mastan ko jebena jegulja, ulazi unutra i me znas da jebes..
Bio sam nekoliko puta ali ne bi vise.
Vratim se doma i opet drkam.
Na dobrome je glasu ali nista posebno. Barem po meni.
Eto vidis da je sve individualno i sve ovisi kako tko prodje. Jedino bih se slozio s tim da su neke djevojke napadne. Ali nije da mi smeta. I nije da me neka silovala 😂
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh