ANDIAMO CLUB - Villach

A daj sta ga cicijate tu, opali ga ljubljana karawanke villach pa izaberi hoces u andiamo ili wellcum ides da potrosis 300€ za noc a tu gledate kud ce te da ustedis 15 cestarine
Tesko onoj sa kojom budete dogovarali usluge 😒
Čista ciganija, nebih se cudio da opale s biciklima, jbg moze se i na gorivu ustedjeti 💪💪💪
 
Možda neko ne voli kroz onu rupetinu od tunela da prolazi, kao npr ja, taman da mi oni plaćaju prolaz....Jednostavno ne volim, klaustofobičan osjećaj 😐
 
Pozzz
Planiram u andiamo ili welcume,koliko ima cura da rade u klubovima i gdje je veći izbor? I ko je išao može li pojasniti način placanja,poslije se plaća cash ili se prije odlaska se sve uračuna?
 
Pozzz
Planiram u andiamo ili welcume,koliko ima cura da rade u klubovima i gdje je veći izbor? I ko je išao može li pojasniti način placanja,poslije se plaća cash ili se prije odlaska se sve uračuna?
Izbjegavaj vikende i party-je, prevelika gužva. Najbolje ti je ostat u hotelu preko noći. Možeš rezervirat sobu preko mail-a. Prvi dan ostaneš u wellcum-u, prenoćiš tamo i drugi dan poslije doručka navratiš u andiamo, usput ti je kad ideš natrag.

Platiš curi s kojom si bio direktno nakon što odradite sobu. Cifra ovisi o tome što si dogovorio i prije nego ideš s nekom u sobu točno sve dogovori što hoćeš.

Na stranici možeš vidjet koje cure su gore koji dan ali nije 100% točno.

Hrana i cuga (bezalkoholna) su ti besplatni u oba kluba i možeš jest koliko hoćeš. U cijeni imaš 2 pića, piva i neki kokteli.
 
Izbjegavaj vikende i party-je, prevelika gužva. Najbolje ti je ostat u hotelu preko noći. Možeš rezervirat sobu preko mail-a. Prvi dan ostaneš u wellcum-u, prenoćiš tamo i drugi dan poslije doručka navratiš u andiamo, usput ti je kad ideš natrag.

Platiš curi s kojom si bio direktno nakon što odradite sobu. Cifra ovisi o tome što si dogovorio i prije nego ideš s nekom u sobu točno sve dogovori što hoćeš.

Na stranici možeš vidjet koje cure su gore koji dan ali nije 100% točno.

Hrana i cuga (bezalkoholna) su ti besplatni u oba kluba i možeš jest koliko hoćeš. U cijeni imaš 2 pića, piva i neki kokteli.
I mislio sam ići početkom tjedna jer vjerujem da je vikend puno
Za Welcume na site imaju podaci o curama,andiamo samo nove predstavio ali vjerujem da ih bude dvadesetak sigurno
A bez noćenja nista,vožnja nakon provoda se ne isplati 🙂🙂
 
Ako je netko zainteresiran za otici u Andiamo i da zeli podijelit troskove puta da nam ostane vise za provod nek se javi porukom 😁
 
Zna li netko kakav je Goldentime u Beču?
Možda uskoro usput odem pa me zanima.
Solidan je, makar je meni u Linzu lijepši. Sistem je svagdje isti tako da ne očekuješ neke drastične razlike od Wellcum ili Andiama...Bio sam.zadnji put prošle godine u jesen i bilo je zgodnih rumunjki i par dobrih poljakinja (što me malo.iznenadilo)...Sve u svemu ok provod
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh