BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Pozdrav, u bih sam par dana pa reko da vidim jel se može šta ubost. Ja ne znam di vi Bosanci tražite kurve ali na netu nema ništa. Ako zna koju provjerenu tu oko Brčkog, nije problem ni do Tuzle potegnut ako je dobra priča…
 
nesto mi nije jasno, ovako kad ugovarate sex a u kontaktima broj koji nije iz bih +387 nego iz druge zemlje, jel to znaci da cura nije iz bih i da dolazi iz druge zemlje?
Tu su one kod nas nema veze broj svakako dogovaras preko watsapa i jbg ako neznas engleski kucaj Google translate
Samo neke imaju smjestaj u hotelu a neke rade samo outcall tj na dog mjesto i platis joj prevoz al su te bas i skuplje al jbg ko nema jednom mjesecno se moze omastiti o pravu ljepoticu al se ne zaljubljujte kao ja najebete onda pravo hahahah
 
Ti kad joj se javis ona uplati kartu recimo iz Rusije , doleti , ti jaja ispraznis za 3-4minute , ona pokupi prnje i na autobus da ne bude u minusu 400-500 eura.Inace EGE ima te charter letove iz cjelog Svijeta za funjare za BiH a Centrotrans brze autobuse za povratak.

Neki dan treba sa Tajlanda dosla u 14:00 se culi , u 16:00 svrsio.
znaci dosla u 14, ti svrsio i haj nazad na tajland? platio joj recimo 100e, ona letila otp 1 dan i isti dan se vrati? gdje je tu logika? nije nista na tvoj racun
 
Ne ocrnjujem, samo kazem realno, Snjezo, ne vrijediš 300, ni po čemu, ni usluzi ni izgledu,za 300 km se može naći riba zvone. Prilagodi cijenu shodno onom koliko vrijediš .
A....jesi se uhvatio Snjeze ko pijan plota...ocenjivati neciju cenu proizvoda.....u ovoj brazi je nezahvalno...vidis...da ima ljudi koji ju hvale...a crniti...sprdati...ismijavati...porefiti sa nekim drugim...pa ljudino dobre picke jedino ima ispod ruzne glave...ako bas hoces....
 
i da malo skrenemo sa rasprava na temu ovog foruma,
sta je djevojkama imal ista konkretno ?
Sunny se ne javlja znal iko sta je s njom ?
Elma radi al cini se da nije sto je nekad bila
Masaze u sarajevu slabo skroz

Imal iko sta da valja il se moraju ove strankinje karat ?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh