BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Bratee moj subota tekma,stizem a moras mi novi br. nabaviti hahah samo da nije debela hahah
Jel to kraj ljubavi..brate moj ne brini vec sam ti poslao na broj par njih.. veceras cemo svratiti do tebe ako hoces i onu malu da povedemo sto ti se svidjela ako hoces i zeni je hahah..
Reko sam ti ja sta ce biti ne daji sebe previse..karaju to raznorazni smrdljivci kamiondjije i ta ekipa moj brate..Javi se na mob. Da ne pisemo ovdje..
 
Jel to kraj ljubavi..brate moj ne brini vec sam ti poslao na broj par njih.. veceras cemo svratiti do tebe ako hoces i onu malu da povedemo sto ti se svidjela ako hoces i zeni je hahah..
Reko sam ti ja sta ce biti ne daji sebe previse..karaju to raznorazni smrdljivci kamiondjije i ta ekipa moj brate..Javi se na mob. Da ne pisemo ovdje..
Brat moj
 
Ti kad joj se javis ona uplati kartu recimo iz Rusije , doleti , ti jaja ispraznis za 3-4minute , ona pokupi prnje i na autobus da ne bude u minusu 400-500 eura.Inace EGE ima te charter letove iz cjelog Svijeta za funjare za BiH a Centrotrans brze autobuse za povratak.

Neki dan treba sa Tajlanda dosla u 14:00 se culi , u 16:00 svrsio.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh