ZAGREB - Iskustva & recenzije

Ana, 29 godina, zapadni dio grada, iznad Bolonje, već dugo na oglasniku, 60/30min.
https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/vatrena-plavusa-29g-oglas-4646270
Brzi dogovor, ima mjesta za parkirati uz cestu. Cim je otvorila vrata skocila na mene kao da smo u vezi godinama tu me malo na prepad uhvatila gledam kao oke :O Prvi dojam super, doček u nekoj božićnoj dugačkoj vesti. cca 170-175 visine, manje grudi, mršavija izgledala čisto (procitaj kraj oglasa). Nisam pod tuš išao jer sam se otuširao doma pa smo odmah u sobu. Neki manji stančić dosta robe nabacano po svuda.
Vidi se da se voli maziti i sl. druženje oke ništa specijalno ali korektno. Voli da joj se prstićom igra sa klitićom baš uživa mada se vidjelo da je bila malo umorna. Orl bez, relativno kratak ali oke. Na kraju razmijenili par riječi rekla je da joj netko dolazi za 10min i rekao sam joj da gibam. Siguran sam da se za idućeg nije tuširala jer se potpuno obukla i rekla ma kao neću se sad tuširat, a mene to malo šokiralo jer smo se baš uznojili oboje.

Uglavnom druženje korektno ali ovo sa tuširanjem me malo šokiralo, event. da joj kažete kada stignete da ode pod tuš tako da znate da se otuširala. Vaša odluka!
 
Zvao i bio prije desetak dana kod ove, tzv. Ivana 091/723-9978
https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/masaze-oglas-5238736
Dogovor brz odmah se javila, slike njezine, prostor na Laništu odmah iza Arena Centra. Taman za vrijeme nekog koncerta sam bio parkinga nigdje jbg bad luck. Čekao na hladnoći 15 min ispred zgrade i okrenuo se prema autu i taman zove da mogu ući, dolazim na zadnji kat zgrade otvara vrata i jednostavno mi nije izgledala u tom trenu (možda do mene jer sam bio loše volje cijeli dan) i kažem oprosti ništa od ovoga i pravac doma.
ružna je u faci ili šta?
 
Zvao i bio prije desetak dana kod ove, tzv. Ivana 091/723-9978
https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/masaze-oglas-5238736
Dogovor brz odmah se javila, slike njezine, prostor na Laništu odmah iza Arena Centra. Taman za vrijeme nekog koncerta sam bio parkinga nigdje jbg bad luck. Čekao na hladnoći 15 min ispred zgrade i okrenuo se prema autu i taman zove da mogu ući, dolazim na zadnji kat zgrade otvara vrata i jednostavno mi nije izgledala u tom trenu (možda do mene jer sam bio loše volje cijeli dan) i kažem oprosti ništa od ovoga i pravac doma.
Meni je žao što se ja nisam okrenuo. Jer koliko god izgled bio prosječan (i Ana Rudeš izgleda prosječno pa čovjeka razvali od seksa), usluga je katastrofa.

Krenimo od toga da kod dogovora ne naglasi da puši bez kondoma nego se pravi pametna kad je čovjek već istuširan i gol. Kad sam se počeo oblačiti onako mokar i tražiti pare natrag, odmah je oral mogao i bez kondoma. Čak dva i pol puta ga stavila u usta (ne zajebavam se) prije nego je navukla kondom i tražila akciju.

Akcija traje kratko, mehanička je, nema maženja, nema anala, nema napaljivanja, nema lizanja jaja ("sad bi ti"), nema svršavanja u usta.

Ali najgora stvar mi je nepoštovanje termina. Nema mi ničeg goreg nego kad profesionalka dogovara iduće klijente dok si ja još ni kurac nisam obrisao i pravi se da sam nevidljiv.

Sve u svemu, bolje izdrkat nego bacat pare. I da, slike jesu njene, ali nisu reprezentativne. Uživo je možda i dobrih 10 kila teža nego na ovim slikama u oglasu.

Šteta 70/30.
 
Bio kod ove
60 novih masaza BtB a ostalo po dogovoru.
u faci tak tak, simpaticna i full pozitivna girl next door.
Grudi velike malo vise al lijepe
Guza velika malo celulita al nista strasno super za BtB
Mozes dirati, prste stavljati kako hoces
Moguc dogovor za vise ali kako kaze ako si kliknete, ja nisam trazio
Pazi na higijenu max sve stavlja cisto itd...
Sve u svemu ok za drpat i vidjet dobre sise i velko dupe. Da je puno, puno je. Sve u svemu 3x bolji provod nego kod maserke Borovje
Jel ta cura ima kosu kracu, do vrata i par tetovaži malih?
 
Bio ima par dana kod dobro poznate Dea Siget,masaza jedna od boljih ikad al brate oral nista posebno, osjete se zubi tu i tamo i vise je drkica nego oral.Prilicno muskobanjasta i deblja zenska.
Ako zelite na vrhunsku masazu odite obavezno al sto se tice drugih stvari ima san osjecaj da mi ga muskarac drka i pusi sta mi nije bas bilo ugodno.
Šteta za 45 min 40 europskih mirisnih svjecica.
 

Bio danas kod ove cure. Lokacija Srednjaci. Mali prostor, uredan. Akcija na spustenom kaucu. Ona ima oko 25 godina, sitna, vitka. Sise silikoni, usne isto napucane necim. Tetovaze po tijelu. Izgleda jako jebozovno i sexy. Akcija vrhunska, stvarno zna sta radi i vidi se da je dugo u ovome. Oral bez, vrhunski, skoro svrsio u par minuta. Voli se maziti, nema pozurivanja, skoro pa GFE. Da se lizati i ljubljenje s tim napumpanim usnama je top. Seksa sa, koja god poza. Uglavnom, vrhunsko iskustvo. Jedini minus je sto se javlja na telefon dok se oblacim za van. Steta 100/30. Tu je par dana svakih 2 tjedna, za 3 mjeseca ide u London.
 

Bio danas kod ove cure. Lokacija Srednjaci. Mali prostor, uredan. Akcija na spustenom kaucu. Ona ima oko 25 godina, sitna, vitka. Sise silikoni, usne isto napucane necim. Tetovaze po tijelu. Izgleda jako jebozovno i sexy. Akcija vrhunska, stvarno zna sta radi i vidi se da je dugo u ovome. Oral bez, vrhunski, skoro svrsio u par minuta. Voli se maziti, nema pozurivanja, skoro pa GFE. Da se lizati i ljubljenje s tim napumpanim usnama je top. Seksa sa, koja god poza. Uglavnom, vrhunsko iskustvo. Jedini minus je sto se javlja na telefon dok se oblacim za van. Steta 100/30. Tu je par dana svakih 2 tjedna, za 3 mjeseca ide u London.
Da bi reč rekel, sve lijepo sažeto, još bi dodao da ima dosta provokativan glas
 
Dakle whatsapp ekipa je otisla na novi level prevare. Pazite ovu situaciju. Zovem oglas, sumnjiv mi u startu jel izgleda ako wapp prevara, al pise kontakt na poziv, pa reko ajde da probam. Javi se mladi zenski glas, kaze neke cijene i lokacija kod Antunovica. Jos je pitam jel placanje u kesu ili na bonove, kaze ona u kesu. Reko ajde, dodjem. Nazovem kod Antunovica kaze ona ajde mi posalji poruku na viber. I krene meni odmah u PM evo ga sad, al ajde, dosao vec tu pa posaljem, ne kosta me nista, al pomirio se vec da je prevara. I stvarno, krene ona meni slat QR kod za aircash. Ja je pitam pa kaj nisi rekla placanje u kesu, a ona meni, pazi ovo - pa da, das kes na blagajni benzinske i doneses mi kod :)))) ja reko, pa koja si ti carica, da te nema treba te izmisli :))) uglavnom, ocito je ekipa skuzila da na wapp kontakt sve manje ljudi trza pa su nasli curu koja se javlja na telefon da te navuce do lokacije. Level up :)
 
Zato moramo na ovom forumu dijeliti informacije o tim prevarantima. Mene samo zanima zašto ne bi mogli doći i do nekog od njih, jer koliko ja znam na PO se treba registrirati i ostaviti oib i sve druge podatke. Možda bi se moglo do njih i doći ako više ljudi prijavi prevaru
 
Prepoznas ih odmah, obicno je fotka neke mlade cure s trakom preko ociju, a korisnicko ime je neko zensko ime i brojevi tipa Iva2062. Sumnjam da ce admin PO nesto radit po tom pitanju
 
Dakle whatsapp ekipa je otisla na novi level prevare. Pazite ovu situaciju. Zovem oglas, sumnjiv mi u startu jel izgleda ako wapp prevara, al pise kontakt na poziv, pa reko ajde da probam. Javi se mladi zenski glas, kaze neke cijene i lokacija kod Antunovica. Jos je pitam jel placanje u kesu ili na bonove, kaze ona u kesu. Reko ajde, dodjem. Nazovem kod Antunovica kaze ona ajde mi posalji poruku na viber. I krene meni odmah u PM evo ga sad, al ajde, dosao vec tu pa posaljem, ne kosta me nista, al pomirio se vec da je prevara. I stvarno, krene ona meni slat QR kod za aircash. Ja je pitam pa kaj nisi rekla placanje u kesu, a ona meni, pazi ovo - pa da, das kes na blagajni benzinske i doneses mi kod :)))) ja reko, pa koja si ti carica, da te nema treba te izmisli :))) uglavnom, ocito je ekipa skuzila da na wapp kontakt sve manje ljudi trza pa su nasli curu koja se javlja na telefon da te navuce do lokacije. Level up :)
A koji je to oglas u pitanju.
 

Bio danas kod ove cure. Lokacija Srednjaci. Mali prostor, uredan. Akcija na spustenom kaucu. Ona ima oko 25 godina, sitna, vitka. Sise silikoni, usne isto napucane necim. Tetovaze po tijelu. Izgleda jako jebozovno i sexy. Akcija vrhunska, stvarno zna sta radi i vidi se da je dugo u ovome. Oral bez, vrhunski, skoro svrsio u par minuta. Voli se maziti, nema pozurivanja, skoro pa GFE. Da se lizati i ljubljenje s tim napumpanim usnama je top. Seksa sa, koja god poza. Uglavnom, vrhunsko iskustvo. Jedini minus je sto se javlja na telefon dok se oblacim za van. Steta 100/30. Tu je par dana svakih 2 tjedna, za 3 mjeseca ide u London.
Meni pricala jos prije godinu i pol da ide u london i jos je tu...
Svaki put mi rekla ovo je zadnje vise se necemo vidjeti odlazim ali jos uvjek je tu..
Sve sta si napisao stoji jedino mala je dosta umisljena i ne odgovara mi njen temperament cim akcija zavrsi postaje jako hladna...
Qli u akciji stvarno daje sve od sebe i mozes s njom sta god hoces pusenje joj je vrh
 
Jel netko zna sto se dogodilo s manny? Nema oglasa a broj kaze da se vise ne koristi.... najbolja na po bila a nema je vise
 
bio kod ove.
Cijena/minute 60/30 120/60
Sta rec, njene slike, nije ruzna ali je nezainteresirana, kao da je na tabletama, pusi bez al se osjete zubi, da se dirat ali nevoljko. Sise ispuhane od poroda, Trbuh takoder, guzica ok. Iz pice se cuje neki cudan miris.
Jedva svrsio...
U prostoriji do vjerojatno netko sjedi i tom nekom je odnijela novce.
opasnost od ponavljanja, nikakva
 
Meni pricala jos prije godinu i pol da ide u london i jos je tu...
Svaki put mi rekla ovo je zadnje vise se necemo vidjeti odlazim ali jos uvjek je tu..
Sve sta si napisao stoji jedino mala je dosta umisljena i ne odgovara mi njen temperament cim akcija zavrsi postaje jako hladna...
Qli u akciji stvarno daje sve od sebe i mozes s njom sta god hoces pusenje joj je vrh
Ma nakaza brate
Faca ko iz groba da je ustala
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh