ZAGREB - Iskustva & recenzije

Bio sam i preporucujem da se iskoristi prilika dok je tu, navodno jos vrlo kratko.
Cura je stvarno mlada i dobro građena, odusevile su me velike kruskolike sise. Docek u sexy outfitu i stiklama, za svaku pohvalu.
Tusiranje po zelji i prije i kasnije, sve uredno, cist rucnik.
BJ odlican i dug, ne zuri na sex, u sexu biras poze koje hoces, ne pozuruje i suraduje, ne buni se gdje god da je dirnes... bas ok.
Atmosfera na samom pocetku dosta kruta, ali s par sala se ful opusti i bude vrlo ugodno.
E sad cijena, uzeo sam pol sata za 100 iako bi vjerojatno bilo isplativije sat za 150. Naravno da jest skupo, ali u usporedbi s drugima je realno jer tam neku Brazilku i ne dobijes za to, a nije nis bolje.

Da li se ljubi?
 
Bio kod ove
60 novih masaza BtB a ostalo po dogovoru.
u faci tak tak, simpaticna i full pozitivna girl next door.
Grudi velike malo vise al lijepe
Guza velika malo celulita al nista strasno super za BtB
Mozes dirati, prste stavljati kako hoces
Moguc dogovor za vise ali kako kaze ako si kliknete, ja nisam trazio
Pazi na higijenu max sve stavlja cisto itd...
Sve u svemu ok za drpat i vidjet dobre sise i velko dupe. Da je puno, puno je. Sve u svemu 3x bolji provod nego kod maserke Borovje
 




Hallo

Novi sam ovdje..
Ove 3 nisu lose.. Jel bio itko? Jel valja ili fake?
 
Bio kod ove
60 novih masaza BtB a ostalo po dogovoru.
u faci tak tak, simpaticna i full pozitivna girl next door.
Grudi velike malo vise al lijepe
Guza velika malo celulita al nista strasno super za BtB
Mozes dirati, prste stavljati kako hoces
Moguc dogovor za vise ali kako kaze ako si kliknete, ja nisam trazio
Pazi na higijenu max sve stavlja cisto itd...
Sve u svemu ok za drpat i vidjet dobre sise i velko dupe. Da je puno, puno je. Sve u svemu 3x bolji provod nego kod maserke Borovje
Koja maserka na borovju?
 
Bio sam i preporucujem da se iskoristi prilika dok je tu, navodno jos vrlo kratko.
Cura je stvarno mlada i dobro građena, odusevile su me velike kruskolike sise. Docek u sexy outfitu i stiklama, za svaku pohvalu.
Tusiranje po zelji i prije i kasnije, sve uredno, cist rucnik.
BJ odlican i dug, ne zuri na sex, u sexu biras poze koje hoces, ne pozuruje i suraduje, ne buni se gdje god da je dirnes... bas ok.
Atmosfera na samom pocetku dosta kruta, ali s par sala se ful opusti i bude vrlo ugodno.
E sad cijena, uzeo sam pol sata za 100 iako bi vjerojatno bilo isplativije sat za 150. Naravno da jest skupo, ali u usporedbi s drugima je realno jer tam neku Brazilku i ne dobijes za to, a nije nis bolje.

Koliko kratko?
 
Bio sam i preporucujem da se iskoristi prilika dok je tu, navodno jos vrlo kratko.
Cura je stvarno mlada i dobro građena, odusevile su me velike kruskolike sise. Docek u sexy outfitu i stiklama, za svaku pohvalu.
Tusiranje po zelji i prije i kasnije, sve uredno, cist rucnik.
BJ odlican i dug, ne zuri na sex, u sexu biras poze koje hoces, ne pozuruje i suraduje, ne buni se gdje god da je dirnes... bas ok.
Atmosfera na samom pocetku dosta kruta, ali s par sala se ful opusti i bude vrlo ugodno.
E sad cijena, uzeo sam pol sata za 100 iako bi vjerojatno bilo isplativije sat za 150. Naravno da jest skupo, ali u usporedbi s drugima je realno jer tam neku Brazilku i ne dobijes za to, a nije nis bolje.

Je li tko uspio dobiti tu Tinu? Zovem vec dva dana , zvoni ali se ne javlja.
 
Dogovor WApp
Slike nisu njene
Ljepsa je u živo
Bolja / ljepša guzica dugo nisam bolju vidio
Sise kruškolike kako je netko napisao velike sočne
Mala se trudi ugoditi
Mali riđi slatki bunarčić od pice idealan za igre
Cijene pisu na profilnoj na Wappu
 
Dogovor WApp
Slike nisu njene
Ljepsa je u živo
Bolja / ljepša guzica dugo nisam bolju vidio
Sise kruškolike kako je netko napisao velike sočne
Mala se trudi ugoditi
Mali riđi slatki bunarčić od pice idealan za igre
Cijene pisu na profilnoj na Wappu
da ne bi netko krivo shvatio ovu usporedbu sa bunarcicem, mala je uska a sexa se ko zmaj
 
I koliko bonova si do sad užicao?
😀😀😀 decki, ne znate sto ste propustili ako mala stvarno ode danas. Sve sto je Filip napisao je u dlaku tocno, plus docek u tangama i stiklicama. Mmmm....
Garantiram s onom stvari da je mala najbolja u ponudi u ZG (ne racunam elitne koje mi nisu dostupne).
A samo se trebalo javiti na WA oko 11...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh