ZAGREB - Iskustva & recenzije

Pozz ljudi hitno mi je. Jel ima koja u okolici sky Office a da radi danas?
Kaj su ovo dani ludila?
Ovom je hitno, valjda ima kurčev udar.
Pola oglasa na PO online zabava 😆😆😆
Pa na netu besplatne golotinje kolko hoćeš. Pa ovi traže nekakve foot fetishe.
Da ne govorim o trans i gay. Bolje uzet pivo, čevape i gledati wales - hrvatska nego više ove oglasnike i forume čitati.
 
Kaj su ovo dani ludila?
Ovom je hitno, valjda ima kurčev udar.
Pola oglasa na PO online zabava 😆😆😆
Pa na netu besplatne golotinje kolko hoćeš. Pa ovi traže nekakve foot fetishe.
Da ne govorim o trans i gay. Bolje uzet pivo, čevape i gledati wales - hrvatska nego više ove oglasnike i forume čitati.
Uhvatio me pičkititis
 
Kaj su ovo dani ludila?
Ovom je hitno, valjda ima kurčev udar.
Pola oglasa na PO online zabava 😆😆😆
Pa na netu besplatne golotinje kolko hoćeš. Pa ovi traže nekakve foot fetishe.
Da ne govorim o trans i gay. Bolje uzet pivo, čevape i gledati wales - hrvatska nego više ove oglasnike i forume čitati.
Na kraju je bolje bilo uzet samo cevape i pivu
 

Evo opet mene s novom recenzijom. Ovog puta Isis... Jebo te isus... Zašto mi to treba.

-100€. Uhvatio me pičkitis i plan je bio otić kod jedne domaće gdje sam starosjedioc, ali nije radila pa sam popušio. Gledam sad di mogu nać nešta u 10-11 navečer. Onda sam gledao šta još ima i vidio tu isis i neka njena frendica valjda sofia na PO oglasima. Ako netko radi onda strankinje rade. Iako sam si rekao da nikad više. Pošto sam dobrano popušio kod one kolumbijke prije mislio sam aj ako već idem da nekako ugovorim grupnjak. I tako se preko whatsappa dopisujem s njom i aj nekako smo kao sredili za 100€ 30min. Na kraju i ona kolumbijka. A u pm, aj dobro. Pitam jel znaš engleski barem, kaže znam. I ok, odem na 6icu i krenem na lokaciju, Hebrangova 11. Isis kao što vidite se predstavlja sa svojim fenomenalnim dupetom. Samo što je problem što uživo uopće nije tako zategnuta. Aj vjerujem joj da ima 25 godina, ali sva je opuštena i masna, ko da je masu djece rodila. Ok i sad dođe ja tamo, odvede me ona do sobe i tamo ugovaramo uslugu i cijene. VIdim nema njene frendice, pitam hoće li doć. Ona jedva zna beknut na engleskom, opet se prebacuje na španjolski i priča ko da je razumije, bokte jebo pa ženo nepričam tvoj jezik šta tepeš. Pitam preko google translate oće se pridružti frendice, kao kaže ona ne ne. A jbt koji sad kurac. Ništa, pokaže onda poruke kao dogovorili smo se 100€/30min. Originalna ponuda je bila ko i kod one prve kolumbijke 160€/120€ al ajd bar sam malo spustio. Al opet 100€ ljudi moji. Pa šta mi je. Za ovu je i 40€ ok cijena.

I eto ništa na kraju običan 1v1 bio. Aj barem je bila donekle ok i ko da je čak i malo uživala. Možda je glumatala al ne znam, bome je bila vlažna i to bez lubrikanata. Aj, recimo da je kompletno iskustvo prosječno u najbolju ruku. Opet mi je najviše žao tih 100€. Evo neznam što još da kažem. Teta Lucija je i dalje vrh što se tiče purgerskih "dama".

Eto, toliko od mene o ovom ISIS-u.



A sad ja tražim vas za savjet. Znači, ljudi. Imam plaću 1250€ mjesečno. Ako ne trošim na gluposti ostane cca 300-400€. Već sam spičio 230€ na odjeću ovaj vikend sad sam dao na ovu kurvu 100€. Pa bokte jebo nemogu ostaviti ništa sa strane na kraju mjeseca. Cijelu plaću potrošim. Sva sreća pa sam nekako ušparao od prije cca 3600€ pa imam neki jastuk. Al bokte, znači 400€ mjesečno sa strane je barem 4800€ godišnje. Koja je to ušteda, da nisam idiot. Još si kažem nemoj kod strankinje, nemoj uopće na kurve ić. Otresi ga dešankom ili ljevankom i tjt, da te lupi post nut clarity i zgadi ti se pička. BUM. +400€ na računu na kraju mjeseca.
 
E da, i što je najbolje nekako je onda u toku pregovora za uslugu i cijenu (dok sam ja ispitivao hoće li njena frendica doć) nekako to protumačila da sam ja doveo frenda sa sobom i da će on poslije mene. Ono koji KURAC? Kad samo otišao od nje ona šalje poruke na whastapp kao, kad će ti frend doć? Ja onako zbunjen gledam koji kurac, kakav frend, o čem ti? Onda krenila spominjat svoju frendicu, valjda je nekako protumačila da sam mislio njenu frendicu za svog frenda. Wtf, koji kurac ljudi? Šta se ovdje događa? Ništ, poslje sam je samo odjebo sa whappa i to je kraj priče.

Ako imate još kakvih pitanja oko detalja i sl lupite kom.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh