Birtijaške čakule

Jednom sam krenuo doma i pred Lučkim skrenuo prema Bregani i pravac Villach...
Šta si radio u Villachu kad sam ja bio u srednjoj išli u zoo i sjećam se majmun me pokro. Dubre je bezobrazno ja si lijepo otvorim ovaj se bacio s drveta ukrao sendvič popeo se gore jeo i još je svoje zube ružne žute pokazao . Dobro da mi nije i srednju prst pokazao usput
 
Ja koliko citam sve da neznaju beknut ni e od engleskog to me odmah odbije, vjvtno zato nisam nikad ni otisao.
A Google translate nisi cuo 🤔. Davno ja bio prije dok nisam znao za forum tamo bio kod neke strane nije raissa i sad ne zna ona eng a sve prek agencije. I ja dođem ona pocela pricat malo njemački malo talijanski ni sama ne zna šta priča I ja nes na hrvatskom kažem ona me gleda i skomentira ich verstenden nicht. Na kraju kaže bye come again. Eto to znas a ostalo nist
 
Šta si radio u Villachu kad sam ja bio u srednjoj išli u zoo i sjećam se majmun me pokro. Dubre je bezobrazno ja si lijepo otvorim ovaj se bacio s drveta ukrao sendvič popeo se gore jeo i još je svoje zube ružne žute pokazao . Dobro da mi nije i srednju prst pokazao usput
Jura, rekli smo da majmune više ne spominjemo, jel tako? Išo si u ZOO u Austriju? Ja sam išao u wellcum, to ti je malo dalje od Villacha...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh