Birtijaške čakule

Ako se jednom ne vratim
Nemoj žaliti, nemoj plakati
Sve što ja rukom dotaknem
Ili povredim ili porušim
Bolje da me nema
Ako tvoju ljubav srušim
Ne mogu to prokletstvo
Da nosim ja na duši.....
Alo.... Ima li koga...
 
Za sta je admin pootvarao ovolike teme za svaki kutak Hrvatske?Teta Ljubica iz Vukovara koja se prasi za kutiju cigareta u krugu svoje birtije ce dobit besplatnu reklamu ...
i zasto je to problem? ti se prasis za 1000 u krugu svoga stana sa cijelim zagrebom, a besplatno se na forumu reklamiras, samohvalis, promoviras i postavljas svoje slike besplatno.
 
i zasto je to problem? ti se prasis za 1000 u krugu svoga stana sa cijelim zagrebom, a besplatno se na forumu reklamiras, samohvalis, promoviras i postavljas svoje slike besplatno.
Fali sto sam ja profesionalka.. A ljubica je konobarica sa muzem, ljubavnikom i dvoje djece i vjerovatno i sumnjam da bi htjela da joj se podaci vucaraju po forumu. Tralala opet nejebica, nema se posla? Hoces da ti ja nekoga posaljem, nekoga sa moje blok liste?
 
Evo sve Po cure... Diskretno mi se mozete javiti u pp... Predajem vam svoje klijente, odnosno predajem onoj koja mi se cini najbolja... Meni je vec dosta.. Smorilo me... A vidim da se vi gadno mucite s oglasima....
 
Evo sve Po cure... Diskretno mi se mozete javiti u pp... Predajem vam svoje klijente, odnosno predajem onoj koja mi se cini najbolja... Meni je vec dosta.. Smorilo me... A vidim da se vi gadno mucite s oglasima....
Ps.. Ako i njih rastjerate i opet nemate posla same ste si krive....
Uz njih dobijete nekoliko bodya, haljina i plaftormi stikli.. Neka vam se nadje.. Za slikanje... Da mijenjate slike...
KOD:rasprodaja kod Sigy...
 
posljednja izmjena:

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh