VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Te su mu ipak preskupe.hehe.
Vjerojatno da😄 evo osobno nikad nisam dao vise od 500kn. U vezi sam 10 god,par ljubavnica sa strane i nesto usput se nadje na badoo/Juanmo/tinder/twoo . Bolji komadi,nemaju rupu da okren3s kombajn unutra i vjv vise diskretnosti ako su udane.. Vjv ili ne,za sutra sam dogovorio blowjob sa jednom za veeeeeliku milku cokoladu :D opet ce vjv srat da nije istina,al iam sve screenshoteve :D
 
Ove žene što si mi poslao link su predobre i nisu čak ni preskupe. Jedino šta mi se neda ići u zg,ja bih ako nešto ima u Varaždinskoj županiji
 
Ove žene što si mi poslao link su predobre i nisu čak ni preskupe. Jedino šta mi se neda ići u zg,ja bih ako nešto ima u Varaždinskoj županiji
Koristio sam tu uslugu kada sam bio u Sarajevu protekle 4 godine na doceku. Bas se poklopilo da moja bila "u crvenom" -.-" tamo je jeftinije,100e sat,zgodnije zenske,ako je bolji hotel spuste cijenu. A Radon Plaza tamo zakon. Ovo u Zg mi malo prenapuhana cijena
 
Vjerojatno da😄 evo osobno nikad nisam dao vise od 500kn. U vezi sam 10 god,par ljubavnica sa strane i nesto usput se nadje na badoo/Juanmo/tinder/twoo . Bolji komadi,nemaju rupu da okren3s kombajn unutra i vjv vise diskretnosti ako su udane.. Vjv ili ne,za sutra sam dogovorio blowjob sa jednom za veeeeeliku milku cokoladu :D opet ce vjv srat da nije istina,al iam sve screenshoteve :D
Neka recenzija tih aplikacija?

Juanmo? Za to nisam čuo.
 
Neka recenzija tih aplikacija?

Juanmo? Za to nisam čuo.
Pardom,Jaumo:) naletio na 20 godisnjakinju,znaci mala top topova. Os oral,anal,sex kaj god i jos sve neobavezno:) za 1x kupio veliku milku i paket raffaela haha:D ne uzima novac,dns nastavljamo dalje. I ne pusta te doma dok i ona ne svrsi ( opet veliki +) :)

Na badoo najlakse doci do neke trebe i najvise cura odgovara te ih ima najvise iz sjeverozapadne hr.

Twoo vecinom rastavljene 40+ zene,rijetko koja kad odgovori ali nadje se i tamo.

Tinder pretezito za Zagreb,ovdje skoro nista ili jedne te iste iz badoo/twoo/Jaumo..

Ugl.najvise srece imao na badoo ( oko 4-5god koristim),nekakvih 30kom.

Nadam se da sam pomogao kolko tolko:)
 
Da nebi ispalo da kenjam😄🔥😊

P.S isprike susjedima preko mosta,međimurski humor:)
 

Prilozi

  • Screenshot_20210221-074143_Viber.jpg
    Screenshot_20210221-074143_Viber.jpg
    277,7 KB · Pregleda: 217
posljednja izmjena:

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh