VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ne seri,lažeš bolje nego pes more bežati.Lažeš kak i lolek.Ove poruke nisu nikakav dokaz.A uostalom jebači se ne hvale kaj su pojebali.Pravi jebači jebeju a ne hvale se.
Donedavno si zicao brojeve u PP.. haha stari moj.. Nisi bezveze "meki" .. znas da postoje viagre i svakakve supstance pa nebudes vise meki... a sa 2 profila pisat ovdje i lajkat sam sebi komentare je nisko😄😄 pa cak i za zagorca😄 drkaj ti i dalje na fotke koje trazis od ljudi,mi koji jebemo cemo se i dalje hvalit trofejima 🔥
 
Donedavno si zicao brojeve u PP.. haha stari moj.. Nisi bezveze "meki" .. znas da postoje viagre i svakakve supstance pa nebudes vise meki... a sa 2 profila pisat ovdje i lajkat sam sebi komentare je nisko😄😄 pa cak i za zagorca😄 drkaj ti i dalje na fotke koje trazis od ljudi,mi koji jebemo cemo se i dalje hvalit trofejima 🔥
Zical???Trazio sam brojeve osim ovih kaj su tu vec navedene.To sa pregazil prije nek je nastal ovaj forum.A posto si se tu hvalil da imas brojeve i jebes neke nove i cure ili ti ga zenske pital sam te za kontakte.Naravno rekel si da nemas.Izgleda da jebeš loleka pa on onda malo tebe i proglasil si se nekakvim jebacem.Istina jesi jebac,jer loleka treba stvarno znati izjebat.🙃
 
I ti se z zagorcaj upustas u raspravu😄😄 on je izgleda neki "Captain Zagorec" kurvi :D da ih stiti i brani od svakog zla... I onda jos dodje "sisata i guzata" kojoj vec sam nick govori da u glavi propuh.. jer ipak se normalna "žena" prvo pohvali mozgom,a zatim atributima😄😄 al vjv meki sa 2 profila😄😄🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
Je sa dva profila,jedan pisem sa tvojom zenskom a drugi sam.Jbga procital si nas.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh