VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Moderator kao moderator bi trebao pisati književnim jezikom😉

Kao drugo Međimurje i Zagorje nije jedno te isto ( ponovit gradivo iz zemljopisa).
Nije ovo vrijeđanje,naprotiv.. Samo gestakulacija za bolje vođenje portala:)
 
Moderator kao moderator bi trebao pisati književnim jezikom😉

Kao drugo Međimurje i Zagorje nije jedno te isto ( ponovit gradivo iz zemljopisa).
Nije ovo vrijeđanje,naprotiv.. Samo gestakulacija za bolje vođenje portala:)
Tko je rekao da je Međimurje i Zagorje isto . Ima čak 8 km od Vž do Čk , kao od mene doma do City centra u Zagrebu . A ljepota Hrvatskog jezika je u različitosti , znam 2 sela u Zagorju , jedni ne razumiju druge na 2 km razdaljine :)
 
U tome se slazem sa tobom. Primjerice ja iz grada,a ukrug nekih 30 km promijenis 3 narječja.. One blizu granice sa slo se nit ne trudim razumijeti.. ali da,trebalo bi otvorit temu "Čakovec i okolica" mada vjerujem da bi se i tamo "Mehki" dojebal punit glavu svima.
 
Ja se nit ne trebam skrivat iza pseudonima ;) nit sam ozenjen nit imam djecu tako da...:) Mogu sa svakim popit pivo i upoznat se:)
 
Tko je rekao da je Međimurje i Zagorje isto . Ima čak 8 km od Vž do Čk , kao od mene doma do City centra u Zagrebu . A ljepota Hrvatskog jezika je u različitosti , znam 2 sela u Zagorju , jedni ne razumiju druge na 2 km razdaljine :)
Os vz i ck je 15km,ides jebat u vz a neznas nit kak daleko ides.Evo tolko o tome kolko istinu govoris kam i kad ides jebat😛😛😛😛😛
 
Na kaj točno mogu biti ljubomoran??🤷‍♀️🤷‍♀️
Na to kj nisam Zagorec?😄
Hvala,ali ne hvala:)

Ugl.barem smo oživjeli malo ovu temu,a da nije "JEL IMA KO BROJ??? JA BI JEBAV!" ..

Ugl..sorry Mehki za uvrede:)
 
Os vz i ck je 15km,ides jebat u vz a neznas nit kak daleko ides.Evo tolko o tome kolko istinu govoris kam i kad ides jebat😛😛😛😛😛
Frende ja ti ne idem jebat ni u Varaždin , niti u Čakovec . I oprostite na kilometraži , Sombrero me već ispravio , nekad sam imao poslovne partnere u Vž i Čk , uvijek mi je na brojaču bilo manje od 10 km , ako vas dvoje tvrdite da je 14-15 km ja to prihvaćam i shvaćam :)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh