VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Frende ja ti ne idem jebat ni u Varaždin , niti u Čakovec . I oprostite na kilometraži , Sombrero me već ispravio , nekad sam imao poslovne partnere u Vž i Čk , uvijek mi je na brojaču bilo manje od 10 km , ako vas dvoje tvrdite da je 14-15 km ja to prihvaćam i shvaćam :)
Ne da tvrdim,vec znam kolo mi treba do motela royal u čk
 
U tome se slazem sa tobom. Primjerice ja iz grada,a ukrug nekih 30 km promijenis 3 narječja.. One blizu granice sa slo se nit ne trudim razumijeti.. ali da,trebalo bi otvorit temu "Čakovec i okolica" mada vjerujem da bi se i tamo "Mehki" dojebal punit glavu svima.
Pa,Meki ne puni glavu nikome ko se bzvze ne pojavljuje i ne vrijeđa ili daje krive brojeve od ženski.Onda se umijesam jer ne dozvoljavam da neko sere bzvze a nema pojma.Marinho puno puta sam rađe bil tiho nego ti odgovoril na tvoje laži tipa koga si ti sve jebal a u biti jebal si svoju desnu ruku,drugi dan lijevu i isfural si se da si neki jebač.Rekel sam ti,jebaci jebeju i šute.
 
Pa,Meki ne puni glavu nikome ko se bzvze ne pojavljuje i ne vrijeđa ili daje krive brojeve od ženski.Onda se umijesam jer ne dozvoljavam da neko sere bzvze a nema pojma.Marinho puno puta sam rađe bil tiho nego ti odgovoril na tvoje laži tipa koga si ti sve jebal a u biti jebal si svoju desnu ruku,drugi dan lijevu i isfural si se da si neki jebač.Rekel sam ti,jebaci jebeju i šute.

Zkj bi sutil? 😄😄
Moje lazi??
To kj si vjerojatno ružan,siromašan,živiš sa roditeljima i nebres normalnu curu naci osim kurv* nije moj problem.

Lazi u vezi badoo/tinder/twoo??
Sa svakom sa kojom sa spavao imam broj i gole fotke ( jbg ako ponekad zafali love da se dobro izmust od udanih):)

Tako da lazi u vezi mene,nema ;)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh