BJELOVARSKO BILOGORSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Jel bio netko u Bjelovaru kod cura koje se oglašavaju na EEG ili je to fake?
Mozda ti sada ova Barbara nije fake. Dok je bila u ZG krajem godine i pocetkom ove radila je s kolegicom, Tiffany. Bio sam kod Tiffany nekoliko puta, sjebo para kod nje da se jos oporavljam od nje i od proputovanja kroz Austriju
 
Barbara nije fake, bio sam kod nje danas.
Zenska odlicna, cista, uredna, apartman isto tako cist i uredan.
Rekla je da ce bit tjedan dana u bj ako ce but posla jer kaze da je apartman skup, pa zato pozurite ko hoce.
Oba oglasa na eeg su njena jer ima hrvatski i britanski broj.
Jedini problem je sta ne govori previse engleski, al zato ima prevoditelj, pa je sve lako.
 
Barbara nije fake, bio sam kod nje danas.
Zenska odlicna, cista, uredna, apartman isto tako cist i uredan.
Rekla je da ce bit tjedan dana u bj ako ce but posla jer kaze da je apartman skup, pa zato pozurite ko hoce.
Oba oglasa na eeg su njena jer ima hrvatski i britanski broj.
Jedini problem je sta ne govori previse engleski, al zato ima prevoditelj, pa je sve lako.
Ok, to sam i pretpostavio da nije fake, znam da je bila u Zagrebu i radila zajedno sa Tiffany. Tiffany nema vec neko vrijeme na EGE, a kod nje sam bio nekoliko puta, tako da kod Barbare nisam ni isao.
 
Barbara nije fake, bio sam kod nje danas.
Zenska odlicna, cista, uredna, apartman isto tako cist i uredan.
Rekla je da ce bit tjedan dana u bj ako ce but posla jer kaze da je apartman skup, pa zato pozurite ko hoce.
Oba oglasa na eeg su njena jer ima hrvatski i britanski broj.
Jedini problem je sta ne govori previse engleski, al zato ima prevoditelj, pa je sve lako.
Bolje izbjegavati,nudi gfe a jedva da se oce ljubit.
Sise kao mozes lizat al non stop se buni.
Za 200 sat vremena oral mora bit bez,tj mora bit mogucnost izbora.
Na vrijeme pazi toliko da nakon 45 minuta govori da je gotovo,blago receno uzas a nije ruzna cura uopce.Mogla bi bolje to sve odradivat.
 
Bolje izbjegavati,nudi gfe a jedva da se oce ljubit.
Sise kao mozes lizat al non stop se buni.
Za 200 sat vremena oral mora bit bez,tj mora bit mogucnost izbora.
Na vrijeme pazi toliko da nakon 45 minuta govori da je gotovo,blago receno uzas a nije ruzna cura uopce.Mogla bi bolje to sve odradivat.
Ja nisam bio kod nje, nego kolegice s kojom je bila u ZG. Kod nje mi je bilo super prvi put pa sam ponavljao nekoliko puta, i po dva sata. Mislim da je skupila dosta za kartu za Brazil🙈
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh