BJELOVARSKO BILOGORSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Bolje izbjegavati,nudi gfe a jedva da se oce ljubit.
Sise kao mozes lizat al non stop se buni.
Za 200 sat vremena oral mora bit bez,tj mora bit mogucnost izbora.
Na vrijeme pazi toliko da nakon 45 minuta govori da je gotovo,blago receno uzas a nije ruzna cura uopce.Mogla bi bolje to sve odradivat.
Previše dati 200€ za sat imaš i za 60€ cura koja se ljubi i sve
 
Barbara nije fake, bio sam kod nje danas.
Zenska odlicna, cista, uredna, apartman isto tako cist i uredan.
Rekla je da ce bit tjedan dana u bj ako ce but posla jer kaze da je apartman skup, pa zato pozurite ko hoce.
Oba oglasa na eeg su njena jer ima hrvatski i britanski broj.
Jedini problem je sta ne govori previse engleski, al zato ima prevoditelj, pa je sve lako.
Koja joj je lokacija?
 
Bolje izbjegavati,nudi gfe a jedva da se oce ljubit.
Sise kao mozes lizat al non stop se buni.
Za 200 sat vremena oral mora bit bez,tj mora bit mogucnost izbora.
Na vrijeme pazi toliko da nakon 45 minuta govori da je gotovo,blago receno uzas a nije ruzna cura uopce.Mogla bi bolje to sve odradivat.

vidiš, a ja sasvim suprotno iskustvo, bio sam kod nje 2x, jednom u 12. mjesecu, drugi puta u 1. i oba puta full gfe, ljubljenje, maženje, odlično raspoložena, nije gledala ni malo na sat, drugi puta sam uzeo 1h i prošlo je nekih sat i 15 minuta, iako ne ciljam na gfe nije na odmet, ako će biti još koji dan u BJ, definitivno idem posjetit i treči put.

Očito ima veze kako joj tko sjedne :)
 
vidiš, a ja sasvim suprotno iskustvo, bio sam kod nje 2x, jednom u 12. mjesecu, drugi puta u 1. i oba puta full gfe, ljubljenje, maženje, odlično raspoložena, nije gledala ni malo na sat, drugi puta sam uzeo 1h i prošlo je nekih sat i 15 minuta, iako ne ciljam na gfe nije na odmet, ako će biti još koji dan u BJ, definitivno idem posjetit i treči put.

Očito ima veze kako joj tko sjedne
Normalno moze bit i do toga al treba bit realan i cim napisu da se oral bez posebno placa odma je mrsnit pa bi se normalnije ponasale i nebi krale vrijeme,dosle iz ko zna kakvih favela i tu prosipaju pamet
 
Pozdrav,
ako ima koja zainteresirana gospođica iz ove županije za dugoročnu suradnju (isključivo sa mnom) na obostrano zadovoljstvo, može me kontaktirati na mail manuel666999666999.
Sliku mogu poslati. 38 godina, 181 cm, 88kg.
 
Na oglasnik.hr pojavljuju se neki oglasi sa ponudom u Bjelovaru.
Jel ima tko kakav info jel su stvarni oglasi i ako jesu možda neka recenzija?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh