BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Vece ljudi, ima li neko kontakt od neke dame Kotor Varos,Teslic,Doboj,Tesanj i okolina? Koliko vidim po forumu nije ni ovim djevojkama lako sa nama 😃 Samo ako je provjereno, moze u inbox.
 
Kome Mađarska nije daleko tamo su top sa normalnim cijenama
Bio sam prije par mjeseci u Budimpešti, nisu ni one više jeftine kao što su bile. Prije nekoliko godina si mogao bez problema naći u Budimpešti top curu za 50 evra (1h), pa čak i manje, a sad uzimaju 120-150 evra. Plus, teške su za dogovor, jer mnoge pričaju samo mađarski. Ali grad je kao stvoren za seksualne avanture, tu nema priče. 🙂
 
Bio sam prije par mjeseci u Budimpešti, nisu ni one više jeftine kao što su bile. Prije nekoliko godina si mogao bez problema naći u Budimpešti top curu za 50 evra (1h), pa čak i manje, a sad uzimaju 120-150 evra. Plus, teške su za dogovor, jer mnoge pričaju samo mađarski. Ali grad je kao stvoren za seksualne avanture, tu nema priče. 🙂
Kontam da su u Ukraini i Rusiji uvjek povoljne
 
U Mađarskoj odavno nije jeftino kurvanje. Sve što ičemu valja i zna engleski, prilično košta. Mislim na Mađarice, a ne mađarske Ciganke. U Ukrajini do rata si mogao za 50 eura sat vremena guziti trebu san snova, a dođu ovdje kod nas traže po 200-250 eura...O latinama ne treba trošiti riječi, po Brazilu i Venecueli su top trebe po 30-60 dolara...Tačno smo ovce za šišanje 😑
 
Kontam da su u Ukraini i Rusiji uvjek povoljne
Ne zaboravi Bugarsku. Top destinacija za kurvare sa plićim novčanikom. Cure su BRUTALNO dobre, sat košta 40-50 evra na domaćim oglasima, ponuda izdašna, ne stide se, mnoge na oglasima stave čak i sliku lica tako da znaš tačno gdje ideš, jedino treba u širokom luku izbjegavati striptiz barove. Sofija, Varna, Sunčev Brijeg, Zlatni Pjasci... Već mi ide pjena na usta na sam pomen ovih gradova. Zaobiđite jedno ljeto Mediteran, nećete se pokajati, vjerujte mi na riječ. 🙂
 
Ima ovih brazilki al kučke lupaju cijene kao da smo Dubai

2010.godine prvi put u Budimpesti poslovno.
Smjesten u InterContinentalu u samom centru grada, izadjem navece da malo upoznam grad..
Prosetao Vaci ulicom pojeo neki burger usput i ajde idem tamo kontra prema Szecheny mostu. Tamo kod mosta nizvodno tridesetak metara kako se priblizavam mostu primjecujem da sjedi na klupi jako mlada cura, plavusa.
Ne obracam paznju uopste toliko. Kako dodjoh na par metara ona ustade i ni pet ni sest preda me.
Looking for a girl?
Znaci cura na granici punoljetnosti , lijepa ko san. Nudi mi sex u svom apartmanu zgradi u blizini za 40 eura.
Ja onako pomalo zbunjen ne mogu da dodjem sebi , isao bi al na nepoznatom sam terenu jebiga.
Gdje ce da me vodi ta cura..
Ponudim joj da idemo u hotel koji je tu blizu za iste pare i pristane.
Inace je bila sasvim obicna cura za koju nikad ne bi pomislio da se bavi tim poslom , fora joj je bila da je hvatala na toj ruti povremeno strance i zaradjivala dodatni dzeparac u iznajmljenom apartmanu, a zivila je skroz na drugom kraju grada.
Budimpesta ima super ponudu al ide mi tamo na zivce sto inace malo ljudi govori engleski. Udjes u jebeni taxi, moras im pisat gdje da te voze.
 
zaboravljate da se u budimpeštu ne možemo jednostavno teleportirat nego da tu manju cijenu kurvi od 30 ojer debelo pokrijemo gorivom, cestarinom i smještajem. iziđe to na vraga, najbolje kome je usput od ovih vozača i putnika. ili ako ste iz zg pa sprašite tamo za 2,5h
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh